دهلی نو: اخراج BSF پاسبان Tej بهادر Yadav که سعی کردم در سال گذشته به فایل نامزدی خود را برای مقالات بنارس Lok سبها حوزه از جایی که نخست وزیر نارندرا مودی به دنبال انتخاب مجدد در روز سه شنبه ثبت درخواست قبل از دادگاه عالی به چالش کشیدن اللهآباد (هند) دادگاه عالی را سفارش دهید.

Tej بهادر زمینه تجدید نظر قبل از apex دادگاه به چالش کشیده و قضاوت دسامبر 6, 2019, تصویب شده توسط, Allahabad, دادگاه عالی, در جایی که آن را تا به حال اخراج انتخابات درخواست از تجدیدنظرخواه در زمین از هیچ منبع در این مورد.

“اجازه می دهد که در حال حاضر درخواست تجدید نظر را کنار بگذارند و قضاوت دسامبر 6, 2019, تصویب شده توسط, Allahabad, دادگاه عالی,” Tej بهادر Yadav, وکیل, Pradeep Yadav گفت: در دادخواست خود را.

درخواست از Tej بهادر اظهار داشت که اللهآباد (هند) دادگاه عالی تا به حال موفق به درک که افسر بازگشت (RO) تا به حال خودسرانه رد نامزدی بدون روش های زیر را قانون تعیین و در نقض آشکار اصول عدالت طبیعی.

این درخواست اعلام کرد که به دلیل بالا بودن دادگاه موفق به درک که هیچ مدرکی بوده است به رهبری قبل از انتخابات و انتخابات درخواست رد شده است در زمینه های بیهوده و بیمعنی.

همچنین گفت که اللهآباد (هند) دادگاه عالی تا به حال موفق به درک که هیچ تحقیق انجام شده توسط RO قبل از رد نامزدی تجدیدنظرخواه.

“در اللهبد دادگاه عالی نیز مرتکب خطا قبر چرا که بدون در نظر گرفتن قانون گذاشته توسط این دادگاه است که زمانی که هر فرد ثبت نامزدی خود را در هر حوزه و نامزدی رد شده توسط RO سپس او locus به پرونده انتخابات طومار در زمین تنها از او رد” Tej بهادر درخواست شده است.

دیوان عالی کشور را رد کرده بود Tej بهادر ‘s درخواست در ماه مه سال گذشته و از او خواست به رویکرد اللهآباد (هند) دادگاه عالی برای تسکین.

Tej بهادر به حال با نزدیک شدن به اللهآباد (هند) دادگاه عالی که تا به حال نیز رد دادخواست خود را باعث او را به درخواست فایل قبل از apex دادگاه به چالش کشیدن HC منظور از اخراج.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im