ضد عفونی آسانسور, Rs 50K جریمه: مراحل اصلی توسط جوامع مسکن به ضرب و شتم COVID-19

در این زمان حیاتی زمانی که این ویروس به سرعت در حال گسترش این اقدامات پیشگیرانه هستند باید. است آپارتمان خود را گرفته و این اقدامات?

تیاو Coronavirus (COVID-19) همه گیر میلیون ها نفر از مردم در حال کار از خانه. لازم الاجرا توسط شرکت و یا گرفته شده به عنوان یک گزینه این اقدام احتیاطی است اما تغییر بسیار مورد نیاز در کار ما فرهنگ است. اما خود قرنطینه به این معنا نیست انزوای کامل از جهان است. ما هنوز وابسته به داخلی ما کمک کند و تحویل عوامل و پرسنل امنیتی که برای گزارش به وظیفه.

در شرایط دشوار مانند این را دلگرم کنید که جوامع مسکن را به شدت و شانه از مسئولیت برای اطمینان از ایمنی ساکنان داخلی کمک به امنیت کارکنان و همچنین تحویل عوامل که وارد جامعه با مواد غذایی خود را و یا خرید سفارشات.

جوامع مختلف در احمدآباد بنگلور و بمبئی و شهرهای دیگر باید تمام بشود تا در نور COVID-19 گرفته اند و مراحل فعال برای اطمینان از زندگی مردم وجود دارد ایمن ماندن.

در اینجا چیزی است که آنها انجام می دهند در میان وحشت از Coronavirus:

گام های اساسی است که مشترک در اکثر جوامع:

  • اولین گام در جهت پیشگیری از عفونت کرونا ويروسی است که به گسترش آگاهی است. مدیر کمیته مسکن جوامع فعال خود را در WhatsApp, Facebook و دیگر گروه های اجتماعی با مشاوره و راهنمایی در مورد اقدامات پیشگیرانه.
  • تب بالا یکی از گفتن علائم کروناویروس و بر خلاف سینوزیت بدن درد یا گلو درد می توان آن را اندازه گیری بسیار به راحتی و به سرعت. چندین مسکن جوامع در نتیجه مجهز پرسنل امنیتی با دیجیتال غیر تماسی دماسنج. چک کردن حرارت موظف است در هر ورود در جامعه
  • در همان زمان دست شسته و sanitisers قرار داده شده در هر ورودی و زمینه های مشترک از جامعه است. ساکنین مهمان تحویل عوامل و دیگران را به رایگان از آنها استفاده کنید برای جلوگیری از عفونت کروناویروس

مراحل برای محافظت از ساکنان از Coronavirus:

natural flu prevention masks
قابل استفاده مجدد پنبه ماسک صورت – سفارش

این COVID-19 عفونت در سفر سریع و نیاز به احتیاط اضافی پس از آن دوره کمون بین 2 تا 14 روز. این بدان معناست که ممکن است قرارداد coronavirus امروز اما این علائم ممکن است آشکار تنها پس از چند هفته (این بستگی دارد از فرد به فرد).

جوامع مسکن هستند بنابراین فعالانه تشویق ساکنان به گردهمایی های اجتماعی برای چند روز حداقل.

Safal Parisar دوم یک مجتمع مسکونی در احمدآباد درخواست کرده است تمام اعضای که در سفر از گجرات به بخش های دیگر برای ارائه اطلاعات حیاتی در مورد سلامت خود سفر محل و مدت و غیره با مدیریت اعضای کمیته.

Chirag Khambati عضو کمیته مدیریت می گوید بهتر است هند “ما خواسته ساکنان برای جلوگیری از نشستن در گروه در مناطق رایج است. علاوه بر این ما جماهير آسانسور دکمه دستگیره های درب و رایج دیگر نقاط تماس برای اطمینان از ایمنی از Coronavirus. حدود 6 ساعت, زمینه های مشترک مانند محل باشگاه وانجمن هستند fumigated.”

Common contact points getting disinfected. Image Courtesy: Chirag Khambati

دو مورد از Coronavirus گزارش شده در احمدآباد که از 20 مارس دقیق و اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی.

بمبئی منطقه گزارش شده 18 مورد و تا کنون بسیاری از جوامع گرفته اند اقدامات جدی در برابر ویروس وجود دارد بیش از حد.

Sucharitha یکی از بمبئی شیپور می گوید: “پس از وقوع بسیاری از دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از کشور سفر کرد و در بازگشت به خانه. از جمله ساکنان موظف به 14 روز خود شده است. اگر کسی نتواند به دنبال این هستند جریمه 50,000 تومان. ما بسته بدنسازی, استخر شنا و بازی باز مناطق پنج روز پیش و نیز خواسته گروههای در معرض خطر از کودکان زیر 10 سال و بزرگسالان بالای 60 به ماندن در خانه تنها است. برای اطمینان بیشتر از ایمنی یکی از دو مجموعه از دکمه های آسانسور غیر فعال هستند و تنها liftman مجاز به استفاده از دکمه. او همیشه می پوشد یک ماسک.”

اطمینان داخلی خود را کمک به امن است از Coronavirus:

coronavirus housing societies
الکل بر اساس آیورودا دست Sanitiser – سفارش

هند تایید کرده است حداقل 206 موارد مثبت Coronavirus. با توجه به اینکه RO تعداد COVID-19 (تعداد زیادی از مردم یک فرد آلوده می تواند به طور بالقوه آلوده) تخمین زده شده است که بین 1.5 و 3.5 ما را ترک نمی هر گونه پنجره های باز برای این ویروس به گسترش است.

کارگران خانگی می تواند بسیار آسیب پذیر به عفونت های ویروسی با توجه به تعداد خانه های آنها دیدار خود رفت و آمد و کار خود را.

آن است که در نتیجه تشویق به ببینید که چگونه جوامع مسکن در حال گرفتن سلامت خود را در نظر میان وحشت از این بیماری همه گیر.

من مسکن جامعه در بنگلور دستور داده تا تمام ساکنان برای نظارت بر سلامت داخلی خود کمک روزانه.

در مورد تب مداوم سرفه یا کم انرژی بهتر است به آنها پرداخت می شود برای چند روز ترک. و فقط مانند شما هرگز گام در خارج از خانه بدون ماسک و sanitiser لطفا افراد مشغول به کار در خانه خود را با این بهداشت ضرورت است. آنها هنوز هم خطر سلامت خود را به نشان می دهد تا برای کار خود را و آن است که وظیفه ما به عنوان کارفرمایان به انجام همه چیز را در قدرت ما برای اطمینان از آنها نمی افتد بیمار به خاطر ما.

“خانه داری کارکنان نیاز به شستن دست های خود را در ورودی این جامعه است. ما باید با توجه به آنها ماسک برای پوشیدن دارم. اما فقط به این چیزها نمی خواهد آن را قطع بنابراین کارکنان در مورد کوروناویروس در روزانه خود را صبح جلسات توسط مدیریت کارکنان” سهام Sucharitha.

ایمنی از تحویل عوامل از Coronavirus:

coronavirus housing societies
نگه داشتن خانه داری در مورد کوروناویروس بسیار مهم است. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Chirag Khambati

خرید آنلاین خود را باید مشخصی پس از همه ما رفت و به خود انزوا. بیایید یدکی فکر برای تحویل عوامل که بر اساس کمیسیون و یا در یک دستمزد روزانه. آنها هنوز هم سوار دوچرخه خود را در آفتاب داغ رفتن از خانه به خانه, خطر سلامت خود را برای راحتی ما. ما نیاز به اقدامات فعال برای اطمینان از ایمنی خود را بیش از حد.

در اینجا برخی از مراحل آسان شما می توانید به آنها را امن نگه دارید:

coronavirus housing societies
طبیعی ضد عفونی کننده دست & Sanitiser Pack – سفارش
  • تماس تحویل در محل یک سبد در آستان خود را برای عوامل به محل خود را بسته است. مطمئن شوید که شما سفارشات اعتباری وجود دارد معاملات نقدی.
  • ایجاد نقاط مشترک – Sucharitha را در جامعه مستقر و کارکنان در لابی از هر جناح. تحویل عوامل رها کردن قطعات با این کارکنان و ساکنان توصیه به جمع آوری آن را از وجود دارد برای به حداقل رساندن تماس بگیرید.
  • ارائه بهداشتی کیت – اگر شما در حال قرار دادن در سبد خود و نگه داشتن یک جفت از ماسک و sanitiser بیش از حد برای تحویل عوامل را. آنها بیشتر خانه ها به حضور و این حرکت آنها را امن نگه دارید از coronavirus (و رک و پوست کنده روز خود را!)

می گوید: Chirag, “متوسط چک انجام می شود برای فروشندگان و تحویل عوامل در ورودی جامعه ما است. در صورتی که یک تب از آنها خواسته نه ورود به جامعه و نه ساکنان شهر به نام برای دریافت بسته خود را.”

دقیق اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. برای چند هفته ما باید فوق العاده هوشیار در مورد چیزهایی و مردم ما در تماس با آمده. اما در حالی که شما در حال حفاظت از خود را به خوبی بودن اجازه دهید فراموش نکنید کسانی که کمتر ممتاز و مطمئن شوید که آنها باقی می ماند بیش از حد مناسب. آنچه که مسکن خود را در جامعه انجام می دهند متفاوت در این زمان? آیا به اشتراک گذاشتن با ما در نظرات.


همچنین بخوانید: تمیز کردن به حداقل رسانده تماس: چه کاری انجام دهید اگر شما در حال مبارزه COVID-19 در خانه


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

از ویژگی های تصاویر حسن نیت ارائه میدهد از Chirag Khambati

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>