خوار سیاسی دانشمند می گوید مردم ‘لغو’ در #MeToo جنبش در حال درمان بدتر از قاتلان

Mark Halperin بود که از کار خود اخراج شده به عنوان یک سیاسی دانشمند پس از کشت از آزار و اذیت جنسی اتهامات این هفته گفت که مردم “لغو” توسط #MeToo جنبش در حال درمان بدتر از قاتلان توسط جامعه است.

Halperin صحبت شد در یک پنل رویداد در سان فرانسیسکو در این هفته و در مورد جنبش است که با هدف به قدرت را به قربانیان که قبلا شده بود از ترس به تماس خود را حمله. این هفته یکی از بالا ترین مشخصات ارقام در جنبش خوار فیلم مغول Harvey Weinstein بود به جرم تجاوز جنسی پس از چند زنان جلو آمد و به او اعتراض. اما Halperin گفت که برخی از افراد متهم در این جنبش را تبدیل به قربانیان نیز هست.

به عنوان مادر جونز در گزارش این تحلیلگر سیاسی گفت که هدف در حرکت است مثل این است که یک پناهنده در یک وضعیت که در آن آنها به طور مداوم تحت فشار و قادر به ساخت هر گونه اعتماد به نفس یا خود ارزش.

او اضافه کرد که “لغو” است و تاثیر مخربی و برگ آن هدفمند در پایین ترین پله از جامعه است.

“قاتلان در جامعه ما که خارج از زندان هستند فراهم فرصتی برای در رفتن با برخی از جنبه های زندگی خود را,” او گفت:. “چالش برای بسیاری از مردم که در حال لغو است وجود دارد هیچ ساز و کاری برای آن صرف نظر از آنچه آنها انجام داده ام بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها سعی کردم به جبران.”

به عنوان نیویورک پست گزارش Halperin متهم شده بود توسط 14 های مختلف زنان که گفت که او ساخته شده است پیشرفت های جنسی ناخواسته و آنها را در حالی که او در خدمت به عنوان مدیر سیاسی از شبکه خبری ABC از سال 1997 تا 2007.

Halperin شد اخراج از پست خود در MSNBC زمانی که اتهامات جلو آمد اما پس از آن شده است به آرامی بازسازی حرفه ای خود را. به عنوان Inquisitr گزارش سال گذشته Halperin آغاز شده بود به ظهور مجدد او پس از سال 2017 شلیک با راه اندازی یک جدید وبلاگ سیاسی و بازگشت به توییتر. این گزارش اضافه شده است که چند تن از Halperin را به خوبی متصل دوستان در رسانه ها نیز هل دادن او را به باز گشت.

که ایده نشسته بود و با هر کس ، همانطور که واشنگتن پست اشاره کرد بسیاری از زنان که متهم هالپرین از سوء رفتار جنسی نمی خواهید برای دیدن او به کار و راه خود را دوباره به چشم های عمومی دوباره.

“Mark Halperin بارها و بارها مورد آزار قرار گرفته و موقعیت خود را از قدرت در اتاق خبر تأثیر منفی مشاغل از بسیاری از زنان روزنامه نگاران” روزنامه نگار و Halperin مدعی لارا Setrakian گفت. “او ثابت کرده است خود نا مناسب برای رهبری در صنعت ما و یک سوال راوی ملی گفتگو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>