خوار ‘داروسازی فرض’ می خواهد یک زندان کردند به منظور توسعه COVID-19 دارو

مارتین Shkreli (L) و سرب خود را وکیل مدافع بن Brafman (R). اسپنسر پلات/گتی ایماژ

جهان است در نیاز ناامید از COVID-19 درمان است که می تواند پایان ماه-طولانی کابوس یک بار و برای همه به طوری که حتی مارتین Shkreli خوار مدیر صندوق پرچین و دارویی اجرایی بهتر شناخته شده به عنوان “داروسازی فرض” می خواهد به خارج از زندان برای شرکت در تلاش است.

Shkreli که در حال حاضر در حال گذراندن هفت سال حبس در یک زندان فدرال در ایالت پنسیلوانیا به دنبال سه ماه کردند برای کمک به توسعه بالقوه COVID-19 درمان است. “من همیشه گفته ام که اگر با تمرکز و چپ در یک آزمایشگاه مارتین می تواند کمک به درمان سرطان” دفاع از خود وکیل بن Brafman گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “شاید او می تواند کمک به جامعه علمی درک بهتر این ویروس وحشتناک.”

همچنین نگاه کنید به: Coronavirus شده است از بین برود برخی میلیاردرهای—اما کسانی که در بالا بسیار

Shkreli سابق مدیر عامل شرکت تورینگ داروسازی. این شرکت بد نامی در سال 2015 برای خرید حقوق به Daraprim زندگی-صرفه جویی در مواد مخدر برای درمان ایدز عوارض از شرکت های دیگر و پس از آن پیاده روی در قیمت از $13.50 $750 یک قرص. در دسامبر 2015 Shkreli دستگیر شد و متهم برای اجرای Ponzi مانند طرح از طریق صندوق های تامینی شرکت و یک شرکت زیست فناوری به نام Retrophin.

او مجرم در سه فقره تقلب اوراق بهادار در سال 2018 شد و محکوم به هفت سال و دستور داد برای جریمه بیش از $7.3 میلیون دلار دارایی.

Shkreli ابراز قصد خود را برای رهایی از زندان در یک طرح پژوهشی نوشته شده آنلاین در این هفته اعتبار به Prospero داروسازی یک شرکت تاسیس کرد در سال 2015.

“منتشر شده به پست-COVID جهان است, هیچ آرامش حتی برای زندانی,” او نوشت: نویسنده در این بخش توجه داشته باشید. “به عنوان یک مجموعه موفق دو بار biopharma کارآفرین خریداری شرکت های متعدد اختراع چندین داروی جدید نامزدها در زمینه های متعدد INDs و کارآزمایی بالینی برنامه های کاربردی من یکی از معدود مدیران با تجربه در تمام جنبه های توسعه مواد مخدر.”

Shkreli وعده داده است که او می کند “انتظار سود در هر شکل و فرم از coronavirus مربوط به درمان است.”

“من اعتقاد دارم که هر شرکت در حال توسعه یک coronavirus مواد مخدر باید به دنبال جبران هزینه های آن در اکثر و مایل به انجام این کار به عنوان یک خدمات مدنی حداقل,” او اضافه شده است. “اگر دولت تمایل به پاداش صنعت برای کار خود را در این وضعیت فاجعه بار آن را در هر یک از شرکت اختیار به قبول مذاکره و یا انکار چنین بودجه.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>