خوار سابق مهندس گوگل اعلام ورشکستگی بیش از یک $179 میلیون دلار جریمه

آنتونی Levandowski مجرم شناخته شد در 33 جنایی فقره مربوط به اتهام سرقت از کارفرمای سابق خود گوگل خودمختار درایو تکنولوژی اسرار در سپتامبر 2019. جاستین سالیوان/گتی ایماژ

آنتونی Levandowski یک ستاره سابق مهندس در گوگل که سال گذشته به اتهام سرقت فن آوری های غول پیکر خود رانندگی تکنولوژی اسرار—که بعدها به او کمک کرد تا زمین یک شغل پردرآمد در حال بارگذاری دستور داده شد توسط یک سان فرانسیسکو دادگاه شهرستان در روز چهارشنبه به پرداخت گوگل میلیارد و 179 میلیون خوب است. او اعلام ورشکستگی بلافاصله رادیو فردا برای اولین بار گزارش شده است.

در پاییز گذشته Levandowski مجرم شناخته شد در 33 فقره از سرقت و اقدام به سرقت اسرار تجاری در گوگل سابق خود رانندگی واحد Waymo بین اواخر 2015 و اوایل 2016 در حالی که خدمت به عنوان بخش سر در مدت کوتاهی قبل از استعفای خود را. اسناد به سرقت رفته شامل حدود 14 ، 000 صفحه از مدار هیئت مدیره نقاشی و طراحی جزئیات Waymo را Lidar (سیستم ناوبری نصب شده در بالای یک خودمختار ماشین) و فایل های دیگر.

همچنین نگاه کنید به: گوگل Waymo را افزایش می دهد $2.25 میلیارد دلار از غیر منتظره حاکمیت سرمایه گذاران

در کیفرخواست در ماه سپتامبر وزارت دادگستری ایالات متحده ادعا کرد که Levandowski “آگاهانه به سرقت برده و بدون مجوز اختصاص زمان انجام دور پنهان و تقلب استادی و فریب به دست آمده اسرار تجاری متعلق به گوگل است.”

Levandowski استعفا از گوگل در ژانویه سال 2016 و در ادامه به شروع خود را به رانندگی کامیون شرکت اتو که گفته می شود با این فن آوری او می خواهم به سرقت رفته است. راه اندازی شد به دست آورد توسط Uber فقط شش ماه بعد برای $680 میلیون. به عنوان بخشی از کسب Levandowski نیز پیوست بارگذاری به عنوان رئیس آن خود رانندگی واحد.

در 2018, Waymo شکایت کرد Uber برای انتقال غیر قانونی خود رانندگی فناوری از طریق اتو کسب. این مورد به سرعت حل و فصل در خارج از دادگاه با Uber پرداخت Waymo $245 میلیون دلار خسارت. اما Levandowski حاضر به معامله با Uber دفاع تیم که منجر به جدا تحقیقات جنایی را به سوء رفتار خود.

او انتظار می رود در ابتدا به صورت بالا به 10 سال زندان و حداکثر جریمه نقدی از $8.25 میلیون, اگر محکوم و بر اساس 250.000 دلار برای هر یک از 33 فقره سرقت اسرار تجاری.

Levandowski برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در چهارشنبه هر مهر که اجازه می دهد او را به مذاکره بدهی. هر پرونده ورشکستگی او بین $50 میلیون و 100 میلیون دلار برآورد شده دارایی ها و 100 میلیون دلار به 500 میلیون دلار در بدهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>