مدیر ‘John Wick 4’ است “هنوز هم بدانند” چگونه بالا دیگر فیلم

John Wick 4 Info Details

آیا John Wick حق رای دادن از اینجا بروم ؟ Lionsgate

بازیگر, نویسنده, کارگردان, شیرین کاری مجری و هماهنگ کننده Chad Stahelski می داند که یک چیز یا دو مورد حماسه فیلم اکشن. او را به انجام stunts در همه چیز از ماتریس حق رای دادن به مارول سینمایی جهان است و فیلمساز پشت کیانو Reeve مورد علاقه John Wick سری. اما در حال حاضر او در برخورد با یک نوع جدید از خرد کردن چالش: انتظارات.

John Wick: فصل 3—Parabellum مطرح شده این بار برای فیلمهای اکشن در هالیوود با ابتکاری و اصلی مجموعه ای از قطعات است که تاسیس سطح جدیدی از اعتیاد به مواد مخدره برای Wick فیلم حق رای دادن. جای تعجب نیست, آن را نیز یک سری بالا در دفتر جعبه را با بیش از $325 میلیون در سراسر جهان. در سال گذشته Stahelski توضیح داد: به ناظر چگونه فصل 3‘s مرگبار و در عین حال خنده دار چاقو مبارزه و نبرد منحصر به فرد مفاهیم به دست می آمد. در حال حاضر او را به شکل از چگونه به بالا از آن همه در Lionsgate است John Wick 4.

همچنین نگاه کنید به: ‘پارک ها و Rec مراسم ویژه می دانستم که دقیقا همان چیزی است که ما نیاز

“من می خواهم به سرد با عمل” Stahelski گفت: برخورد در مصاحبه اخیر است. “من می خواهم به یک بهتر است, مدیر, اما این بدان معنا نیست که من می خواهم به انجام عمل کمتر و یا کمتر به این عمل است. من حدس می زنم یک سوم فقط احساس می کنم نیاز به یک محل به بعد از شماره دو و من تا به حال این ایده ها. این نوع تبدیل شد که حواس پرت فیلم اکشن. شده است وجود دارد یک زن و شوهر که در آن روز من تصمیم گرفتم برای انجام شماره چهار و من از خواب بیدار شده ام در عرق سرد رفتن, ‘اسب! چگونه می توانم ضرب و شتم اسب؟’ من هیچ لعنتی ایده به شما حقیقت را بگویید. من یک مقدار زیادی از ایده های واقعا سرد به صورت یک بعدی که من فکر می کنم متفاوت و تکان دهنده و سرگرم کننده و منحصر به فرد است. چگونه به آنها را انجام دهد و من هیچ fuckin’ ایده در حال حاضر. من هنوز هم بدانند آن.”

در بحث ما ممکن است آخرین Stahelski نشان داد به ناظر که او را حمل در اطراف یک ساله نوت بوک که در آن او jots پایین از احمقانه ترین و بلند پروازانه ترین اکشن, ایده های. در حالی که او نمی خواهد فاش کردن هر گونه ویژگی های او اعتراف است که او همیشه به دنبال فرصت ترجمه آنها را به روی صفحه نمایش. بر اساس این فیلمساز مصاحبه با برخورد آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر John Wick 4 اسکریپت در حال پیشرفت است هر چند دور از یک محصول به پایان رسید.

از طریق یک سکته ناخواسته شانس برادران وارنر و Lionsgate برنامه ریزی شده کیانو ریوز’ ماتریکس 4 و John Wick 4 برای همان 21 مه 2021 تاریخ انتشار شد. در حالی که این ارائه می دهد سطح بی سابقه ای از بازاریابی خلاق فرصت و مسلما ترین حماسه دو ویژگی در سال های اخیر هالیوود, تاریخچه, آن را بسیار بعید است که آن را می آید به ثمر.

ماتریکس بود که تنها چهار هفته در زمانی که این همه اتفاق افتاده است” Stahelski گفت: ارجاع تولید shutdown ناشی از کوروناویروس. “پس کیانو را gotta go پایان تعهد خود را بر ماتریساست که یک معامله بزرگ و که من فکر می کنم احتمالا او را تا پایان سال است. سپس ما باید برای رفتن به دبستان حالت و پس از آن شروع می کنیم. بنابراین تاریخ انتشار…چه کسی می داند که در حال حاضر است.”

در اینجا به این امید این برنامه اجازه می دهد تا برای هر دو فیلم به موقع و Stahelski آشپز یکی دیگر از آدرنالین-القای هیجان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>