آیا هند عمل در زمان به کنترل Coronavirus?

بمبئی: رسانه های مهم برای هند (MMI) آماده کرده در عمق تصویری اثبات چگونه مودی دولت شکست خورده است و در کنترل گسترش Covid-19. آن را نیز دقیق چگونه Godi رسانه ها در تلاش است برای ایجاد نفرت در میان جوامع است. MMI ظاهرا شات و یا جمع آوری انواع کلیپ های ویدئویی از منابع دیگر قرار داده و آنها را به ترتیب زمانی.

MMI می گوید: در 13 دسامبر 2019 چین به اطلاع سازمان بهداشت جهانی (WHO) از اول آن مورد کوروناویروس. بسیاری از کشورها هستند که خیلی خوب انجام می دهند در حال حاضر و بلافاصله شروع به گرفتن اقدامات است. برای مثال تایوان قرار بود برای تبدیل شدن به بزرگترین مرکز پس از چین, اما آن را نمی. چرا که آن را بلافاصله شروع به تست افرادی که از خارج از کشور. و امروز که بسیاری از جهان در حال مبارزه تایوان تنها شش نفر کشته و کمتر از 400 آلوده. آنها حتی مستند کشور خود و اقتصاد خود را مانع نمی شود مانند دیگران است. کشورهایی مثل سوئد و آلمان و کره جنوبی نیز در حال انجام یک کار فوق العاده از آنجا که آنها در عمل ،

“آیا هند عمل می کنند؟”

MMI سوال که آیا هند عمل کرده است در زمان پس از دریافت اطلاعات در مورد گسترش ویروس در چین است. سپس آن را برگ این سوال برای خوانندگان برای پیدا کردن پاسخ.

آنها را به جلو حقایق زیر به ترتیب زمانی:

13 Jan 2020: اولین مورد از Coronavirus خارج از چین تایید شد.

30 ژانویه: اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی اعلام کرد.

17 فوریه: که مسائل راهنمایی در انبوه جمع آوری و مراقبت از مسافران که داشت به بیمار است.

21 فوریه: که مدیر هشدار می دهد که پنجره فرصت باریک است.

11 مارس: که مشخصه COVID-19 بیماری همه گیر.

MMI می گوید که مردم ممکن است آگاه از این تحولات به دلیل رسانههای هند مشغول بودند با اخبار دیگر که در طول زمان.

MMI می پرسد بینندگان اگر آنها به یاد داشته باشید آنچه اتفاق می افتد در هند در طول ماه های فوریه و مارس?

هند استقبال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیش از یک صد هزار نفر جمع شده بودند با هم در سردار پاتل ورزشگاه در فوریه 24, درست هفت روز پس از که هشدارهای صادر شده علیه تجمع جرم.

مردم در حمایت از تابعیت اصلاح قانون ضرب و شتم یک مرد در هنگام برخورد با کسانی که به مخالفت با این قانون در دهلی نو 24 فوریه سال 2020 است. (Reuters/Danish صدیقی)

دهلی نو مواجه جمعی شورش آغاز شد که در 23rd مارس تحریک توسط BJP کارمندان. “شلیک خائن از کشور” بود و شعار داده شده توسط یک کاربر وزیر در اتحادیه کابینه. این آغاز یک روز پس از آن که مدیر کل هشدار داد که زمان برای عمل در حال حاضر. MLAs بودند که خریداری شده و یک دولت تشکیل شد, Madhya Pradesh در 23rd مارس یعنی 11 روز پس از COVID-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر.

سوال: رسانههای هند سرزنش اقلیت برای گسترش ویروس برای صرفه جویی در مواجهه با دولت است که آیا چیزی در مهم ترین زمان برای جلوگیری از ویروس ؟

MMI زیر را نشان می دهد توییت PM مودی:

“تا به حال خوشمزه Litti چوخا تالاواری برای ناهار با یک فنجان چای داغ” ….#HunarHaat,

و MMI می گوید این چیزی است که ما نخست وزیر بود و به tweeting 20 روز پس از اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی اعلام شد.

این MMI بیشتر می افزاید: در 27 فوریه که هشدار داده بود در مورد چیزی بسیار مهم است اما هند نمی ذخایر COVID تجهیزات حفاظتی برای سلامت کارگران با وجود روشن است که دستورالعمل. به جای این همان چیزی است که مودی جی توییتی یک روز پس از این که هشدار:

“فردا Samajik Adhikarta Shivir در Pryagraj را در میان بزرگترین اردوگاه برای شهروندان ارشد Divyang خواهران و برادران. کمکی ایدز و دستگاه ها خواهد بود توزیع شده است. این بخشی از تلاش های ما برای اطمینان از کیفیت بهتر زندگی برای آنها است.” (توییتر: @narendramodi).

این MMI می دهد یک مثال دیگر از کارناتاکا و می گوید: مستند شد آشکارا نقض در کارناتاکا را Kalaburagi. جمعیت عظیمی در شرکت Siddalingeshwara ارابه جشنواره است.

MMI متحده درست است که چند بخش از جوامع مختلف در حال ارتکاب اعمال احمقانه در هند در طول همه گیر اما کل جامعه نمی تواند برای اعمال چند است. به خصوص با هدف تغییر سرزنش از شکست دولت به کسانی که بی سواد و بی اطلاع.

Syria
آواره سوریه کودکان و والدین آنها حضور در یک کارگاه آموزشی در Covid-19 سازمان پزشکی عمومی داوطلبان در یک اردوگاه در نزدیکی شهر Atme نزدیک به سوریه در مرز با ترکیه در استان ادلب. AFP

چند روز پیش دو مورد از coronavirus بودند شناسایی شده در غزه و فلسطین و معلوم شد که این دو نفر با حضور در Tablighi Jamaat برنامه در پاکستان است. رسانههای هند در حال ایجاد یک جامعه تقسیم سرزنش اقلیت برای گسترش coronavirus.

این MMI سوال “آیا این شرم آور نیست که مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه تا به حال به این می گویند برای هند؟”

“داشتن COVID-19 نیست کسی گسل. در هر صورت یک قربانی و در هر مورد نیاز به درمان با حساسیت به سلامت کارگران خواهد درمان آنها, پس از آن بسیار مهم است که ما نمی پروفایل COVID-19 همراه نژادی, همراه مذهبی و در امتداد خطوط قومی. این است و نه مفید.” گفت: Dr Michael Ryan مدیر اجرایی این که بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

اما رسانه های ما همچنان به انتشار نفرت علیه یک جامعه حتی در این بار تلاش.

برخی از افراد مشهور در حال کار اضافه کاری به سوخت آتش است. Babita Phogat هند کشتی گیر توییتی در Hindi:

“این ممکن است گسترش از طریق خفاش ها وجود دارد در هند بی سواد خوک ها در حال گسترش ویروس.” او با استفاده از هشتگ #Nizamuddinidiots.

“من نوشته شده است چیزی اشتباه در صدای جیر جیر. من ایستاده کلمات من ادامه خواهد داد به انجام این کار”, می گوید Babita Phogat.

این MMI می گوید که همه این ها در حال انجام است برای منحرف کردن اذهان مردم از شکست دولت و سرزنش خاص جامعه به عنوان تبه کار.

آنها نشان می دهد یک کلیپ از Arnab Goswami است, کانال های تلویزیونی بود که فریاد گستاخانه:

“که در جمع آوری این جمعیت در نزدیکی مسجد در بمبئی Bandra? چرا جمعیت زنان همیشه جمع آوری در نزدیکی یک مسجد در طول مستند? هزاران نفر از مردم که به Bandra ایستگاه آنها کارگران آنها اجاره ای بازیگران. این یک توطئه برای بدنام کردن دولت مودی. دوستان درک کنند که این یک توطئه بین المللی علیه هند است.”

این MMI مصاحبه چندین کارگران در بمبئی که گفت:

کار شماره 1: “ما حتی دیده می شود نان پس از 21st مارس. ما همه آنهایی که استفاده می شود به نان است. ما کارگران, I am not alone بسیاری دیگر وجود دارد.”

کار شماره 2: “آن شده است چهار روز است که به ما خورده غذا مناسب.”

کار شماره 3: “من کار در یک هتل و طبخ شمالی غذاهای هندی. من در مورد کسب Rs. 500-600 صورت روزانه. من درمانده در حال حاضر به دلیل هتل ها بسته هستند. من هیچ جایی برای رفتن.”

کار شماره 4: “من کار در یک تنور در یک رستوران. من کسب Rs. 600 روزانه و خوردن. ما کسب و دوباره در اینجا به خواب. هنگامی که پول اجرا می شود, ما بازگشت و کسب درآمد است.”

کار شماره 5: “مودی دستور داده است تا این جایی که ما در حال حاضر؟”

کار شماره 6: “به همه آنها نه سقوط بیمار به دلیل گرسنگی ؟ از کجا باید بروند ؟ همه آنها متعلق به کشورهای مختلف. آنها هیچ سرپناه بیش از سر خود را به محافظت از آنها را از باران. همه آنها در حال مبارزه و پلیس آنها را ضرب و شتم.”

کار شماره 7: “تعقیب و گریز پلیس ما را اگر ما اینجا نشسته ایم. آنها از ما بخواهید برای از بین برود. قطار بسته شده است. که در آن ما باید برود؟”

این MMI بیشتر آمده است که در هر صورت هیچ کس نمی تواند انکار این واقعیت است که دو تا از بزرگترین لاف جهان شکست خورده اند در کنترل گسترش از coronavirus در کشورهای خود هستند. مغلوب ساختن پیشی جستن است و مقصر آن را آشکارا در گذشته فوری رئیس جمهور باراک اوباما. او را مقصر می داند اوباما برای عدم coronavirus آزمون و می گوید: “من نمی مسئولیت در همه.”

آنها نشان دادند که یک کلیپ از ساعت مودی سخنرانی در تلویزیون زمانی که او خطاب به مردم در 19 مارس سال 2020 که در آن ساعت مودی گفت:

“. . . و چگونه خواهد بود با تشکر از شما? با کف زدن با کوبیدن ظروف با زنگ زنگ در 22 مارس است.”

در 22 مارس نفر از خانه های خود را با شمع و مشعل و در جمع صدها نفر. آنها حتی در زمان صفوف کف زدن دست خود را نادیده گرفتن ممنوعیت سفارشات.

به عنوان طبقه ممتاز مشغول کردم با این حماقت نگه داشتن کنار همه هنجارهای اجتماعی فاصله آن را به راحتی فراموش کرده در مورد میلیون ها نفر از کارگران مهاجر که چیزی برای خوردن و صدها مایل به راه رفتن. مهاجران گفتند:

“ما از گرسنگی می میرند قبل از ویروس می تواند ما را بکشند.”

وجود دارد هزاران نفر از کارگران مهاجر ضربه جاده ها در تلاش برای بازگشت به خانه های خود و روستاها. کسانی که مانده اند در شهرستانها و شهرهای کوچک در حال حاضر از جان گذشته برای رفتن به صفحه اصلی.

این MMI آپلود یک ویدیو دیگر از مارس 2 از ساعت مودی که در آن او خطاب کشور برای دومین بار در عرض دو هفته.

“من می گویم دوباره شمع نور لامپ مشعل و یا تلفن همراه و چراغ قوه در 5th آوریل در شب در 9 ساعت و 9 دقیقه نور برای اطمینان حاصل کنید.” گفت PM مودی.

در 5th آوریل, خیلی خوشحال جمعیت دیده می شد در جاده ها نقض مستند قانون برای بار دوم. آنها دیده بودند با مشعل در دست خود ضرب و شتم طبل شعار “بازگشت چین, ویروس, رفتن, رفتن, رفتن, تاج, به, بازگشت به عقب.”

این MMI نظرات که نارندرا عمومی است بنده و او پاسخگو به مردم هند برای اقدامات خود و inactions به طور یکسان. باید آن را در این آسان برای هر دولت برای فرار از این شکست با استفاده از رسانه ها به تقسیم مردم در جمعی خطوط.

“اگر شما تمایل صادقانه دولت است که واقعا برای شما کار می کند شما نیاز به کار سخت برای به دست آوردن آمار درست و سوال چه چیزی اشتباه است. ایمن ماندن و ماندن در خانه و توقف تماشای اخبار تلویزیون به دلیل آن است که فروخته شده به دولت” توصیه رسانه های مهم برای هند است.

رسانه های مهم برای هند (MMI) اختصاص داده شده را به طور جامع مانیتورینگ تجزیه و تحلیل و تصحیح محافظه کار اطلاعات غلط در رسانه ها.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>