آیا بیل گیتس واقعا خرید یک $645 میلیون هیدروژن-سوخت ترجمه شده?

Bill Gates

بیل گیتس ممکن است آموخته اند که در مورد ورزشهای آبی ترجمه شده در موناکو قایق بادبانی نشان می دهد در سال 2019. fotopress/گتی ایماژ

شایعه بود که بیل گیتس دوم در جهان ثروتمندترین فرد خریداری کرده بود £500 میلیون دلار ($645 میلیون) ترجمه شده که هنوز در مرحله طراحی اولیه خود را به انجام برسانند آینده خانواده های تفریحی نیاز دارد.

این قایق لوکس در سوال این است که ورزشهای آبی یک هیدروژن-طراحی مفهوم کشتی طراحی شده توسط شرکت هلندی Sinot قایق بادبانی معماری و طراحی روزنامه انگلیسی تلگراف گزارش روز یکشنبه. آن را ممکن است گرفتار شده اند گیتس’ چشم در موناکو قایق بادبانی نشان می دهد در سال گذشته زمانی که بنیانگذار شرکت مایکروسافت با حضور قهرمانان جهانی تور نزدیکی با دختر خود.

همچنین نگاه کنید به: بالا دره سیلیکون سبک نشت مد اسرار Tech اجرائی

اما قایق بادبانی طراح رد تلگراف‘s گزارش روز دوشنبه با یک کلاه اعلام مطلب “AQUA نه به فروش می رسد” در آن وب سایت شرکت.

“هیدروژن مفهوم ورزشهای آبی است نه مربوط به آقای گیتس (و یا نمایندگان خود) در هر فرم و یا موضوع” Sinot روشن در بیانیه ای افزود که شرکت “هیچ کسب و کار ارتباط” با دروازه.

یک سخنگوی بیل گیتس نشده است در پاسخ به یک درخواست توسط ناظر برای اظهار نظر در مورد اخبار.

ورزشهای آبی را مناسب دروازه لایحه سادگی او شده بود و واقعا به دنبال به خرید یک قایق بادبانی. با توجه به Sinot های ترجمه شده خواهد بود 370-پا-زمانی تکمیل خواهد شد که پنج عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و فضا به جای 14 مهمان به علاوه 31 خدمه. از همه مهمتر آبی خواهد بود اولین بار در جهان ترجمه شده به طور کامل طراحی شده توسط هیدروژن مایع, یک ویژگی کلیدی برای کشورهای عضو اکو آگاهانه میلیاردرهای مانند گیتس و می تواند سفر 3,750 مایل دریایی تقریبا فاصله بین لندن به نیویورک در یک سرعت بالا از 17 گره (حدود 20 مایل در ساعت) قبل از آن نیاز به سوخت گیری.

“برای توسعه ورزشهای آبی ما با الهام از شیوه زندگی فهیم به دنبال صاحب مایع همه کاره, آب و برش لبه تکنولوژی به این ترکیب را در یک ترجمه شده با ویژگی های نوآورانه” Sinot بنیانگذار ساندر Sinot گفت: از مفهوم قایق در سال گذشته در موناکو قایق بادبانی نشان می دهد.

گاردیننیز گزارش داد دروازه کمیسیون ورزشهای آبی توصیف بازنشسته مدیر عامل مایکروسافت به عنوان یک به طور منظم “ترجمه شده توریستی که قبلا متعلق به خود را کشتی.” اما کرواتی اخبار سایت کل کرواسی اخبار گزارش شده در سال گذشته که دروازه شد صاحب یک بازی قدرت قایق بادبانی یک 182-foott قایق لوکس ساخته شده توسط شرکت هلندی Damen در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر