Dia Mirza واکنش نشان می دهد پس از Sania انتقاد شدید مردم برای ارسال پخت و پز ویدئوها

حیدرآباد: بازیگر Dia Mirza واکنش نشان داد و پس از Sania Mirza ناودان افرادی که ارسال شده پخت و پز ویدئوها و عکس ها در رسانه های اجتماعی در طول بیماری همه گیر. دیگر بازیگران نیز در حمایت از Dia Mirza.

آن را نیز آغاز شده و پس از ستاره تنیس در توئیتر خود نوشت: “مگر ما انجام می شود با ارسال پخت و پز ویدئوها و تصاویر غذا هنوز ؟ فقط قطعات یک فکر وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از مردم به خصوص در کنار ما جهان گرسنه به مرگ و تلاش برای پیدا کردن مواد غذایی یک بار در روز اگر آنها خوش شانس هستند”.

واکنش نشان دادن به صدای جیر جیر, Dia Mirza نوشت: “Sania من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار من به این فکر می کردم… به خصوص پست در Insta… اما من حدس می زنم هر کس راه خود را از مقابله است. یک چیز من در یادگیری روزمره است که وجود دارد هیچ زمان و یا اتاق برای عبور از قضاوت. بنابراین بهتر است به ما کمی و پیدا کردن راه ما”.

دیگر بازیگران حمایت Dia Mirza

به زودی دیگر بازیگران از جمله Yami Gautam and Soni Razdan بیرون آمد و در حمایت از Dia Mirza.

ممکن است به ذکر است که به تازگی Sania Mirza مطرح کرده بود Rs 1.25 کرور برای کمک به مردم در میان شیوع کروناویروس.

“هفته گذشته ما تلاش کرده اند به عنوان یک تیم به ارائه برخی از کمک به مردم نیازمند..ما ارائه مواد غذایی برای هزاران نفر از خانواده ها و افزایش 1.25 کرور در یک هفته کمک خواهد کرد که نزدیک به 1 لاخ مردم است.آن تلاش مداوم و ما در این با هم @youthfeedindia @safaindia,” بازیکن تنیس در توییتر نوشت.

Coronavirus موارد در هند

روز دوشنبه اتحادیه وزارت بهداشت گفت که 109 مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور با توجه به Coronavirus و تعداد موارد آلوده تا کنون افزایش یافته است به 4067.

حداقل 490 موارد جدید و 26 جدید مرگ و میر گزارش شده در 12 ساعت گذشته.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>