دز برایانت می بیند امضای اندی دالتون به عنوان یک تهدید به Dak پرسکات

تعداد دز برایانت در میان کسانی که خوشحال نیست که Dallas Cowboys امضا سابق Bengals کارفرمایی اندی دالتون رایگان-عامل قرارداد. زمانی که دالتون امضا شد به یک سال معامله در هفته گذشته, وجود دارد برخی از گزارش ها گفت: این تیم در آوردن کهنه کارفرمایی فقط در مورد چیزی را اشتباه رفت و با Dak پرسکات. به نظر می رسد برایانت یکی از کسانی که بر این باورند سابق بنگال نیست فقط در دالاس به پشتیبان گیری.

برایانت در زمان به توییتر بیش از آخر هفته به صدای نارضایتی خود را با کابوی ها’ حرکت می کند.

“هیچ چیز در برابر اندی دالتون چون من فکر می کنم او یک بازیکن بزرگ..اما کابوی بسیار از خط… پرداخت Dak… من تماشا کابوی ها پرداخت تونی دو بار یک بار بدون برنده rec… من حدس می زنم کابوی مشاهده QB موقعیت یک پلاگین در قطعه به دلیل غالب جرم”

در حالی که برایانت اولین بار عصبانی در مورد این واقعیت است که کابوی ها هنوز هم بدست یک قرارداد بلند مدت با Dak پرسکات در عین حال نظرات خود را به زودی تبدیل به یک باور وجود دارد که ممکن است چیزی بیشتر در بازی. زمانی که یکی از پیروان او سعی در آرام کردن او گفت: او گفته شده بود توسط منابع که کابوی نیست به دنبال دالتون به عنوان چیزی غیر از یک نسخه پشتیبان تهیه برایانت صحبت در مورد چگونه او اعتماد ندارند چه به او گفته شد توسط تیم.

او پست شده در توییتر که به او گفته شده بود تمام انواع چیزهای که معلوم بود غلط درست بعد از. وی افزود دالتون است که یک استارت برای تمام زندگی خود را.

برایانت پس از آن خود را تبدیل خشم به عقب در این تیم برای گرفتن یک معامله انجام می شود با پرسکات قبل از در حال حاضر. کابوی ها قرار داده اند حق رای دادن تگ بر روی کارفرمایی و صحبت در نهایت موافقت خود را برای یک قرارداد بلند مدت. در حالی که دفتر جبهه ساخته شده است سر و صدا در مورد تمایل به انجام یک معامله برایانت احساس به عنوان اگر آن را مصرف بیش از حد طولانی. او معتقد است که این تیم باید با توجه به او یک قرارداد جدید با چندین سال در مدت کوتاهی پس از این فصل به پایان رسید.

در اوایل این زمستان وجود دارد تحلیلگران معتقد بودند که پرسکات شد درخواست 30 میلیون دلار در سال است. نیز وجود دارد برخی از تحلیلگران بر این باورند که او ممکن است قادر به گرفتن آن قرارداد.

پرسکات فقط خود را به پایان فصل چهارم با تیم قرار داده تا بهترین شماره از کار خود را تا کنون. کارفرمایی انداخت فقط برای تحت 4,900 متری و 30 touchdowns فقط 11 interceptions. او نیز فرار برای بیش از 270 متری و سه touchdowns. با وجود آن اعداد پرسکات تیم به پایان رسید و فقط 8-8 در سال 2019.

تا همین اواخر برایانت بود به امید پیوستن به پرسکات کابوی. زمانی که تیم پیش نویس تازه کار گیرنده CeeDee بره و به او برایانت شماره قدیمی در آن دیده می شد با تحلیلگران نزدیک به تیم به عنوان نشانه ای حق رای دادن تا به حال رسما از هر فرصتی برای تجدید دیدار با جانباز گیرنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>