جانبازان در حیدرآباد ازدحام decked تا معابد در Mahashivratri

حیدرآباد: جانبازان از سراسر حیدرآباد فشار می آوردند پروردگار شیوا معابد به مناسبت ‘Padmarajarathri’ (ماها Shivratri). به مناسبت در نظر گرفته شده است به عنوان یک جشنواره به عنوان روز نشانه ازدواج از لرد شیوا و پارواتی (همچنین به عنوان شناخته شده شاکتی).

جشن در ماه Phalgun (فوریه-مارس) مطابق با تقویم هندو در این روز مردم از سراسر حیدرآباد گله معابد به نماز خود را به پروردگار.

“در این جشن مناسبت ما از خواب بیدار قبل از طلوع آفتاب و یک مراسم, داخل حمام, پوشیدن لباس های جدید و پرداخت مراجعه به نزدیکترین شیوا معبد و انجام Jalabhishek در Shivling با شش های مختلف dravyas از جمله شیر و ماست و عسل و روغن و شکر و آب. من اینجا آمده اند در نماز به Shivling,” Abhinay یک جانباز گفت: ANI.

برخی از نمازگزاران نیز رعایت سریع به مناسبت لطفا به لرد شیوا است.

“من باور دارم که خداوند خشنود Shankara در فرخنده Shivaratri روز یک فرد است که یکى از گناهان گذشته است و با برکت مکشایی رستگاری” گفت: رامش دیگر جانباز.

در همسایه ایالت کارناتاکا در Kalaburagi 25 فوت قد Shivling است که از جاذبه های اصلی. بت را پوشش داده است در نارنجی و قهوه ای رنگ نخود فرنگی همراه با گل گل همیشه بهار.

روز جمعه رئیس جمهور هند, Ram, Nath Kovind بیان آرزوهای خوب به مردم است.

“با سلام و آرزوهای خوب برای همه شهروندان در Mahashivaratri. ممکن است این نعمت پروردگار شیوا آوردن صلح و خوشبختی و سعادت برای همه عمر” رئیس جمهور توییتی.

نخست وزیر نارندرا مودی همچنین در زمان به توییتر به گسترش خواسته های مردم در این مناسبت فرخنده.

“آرزوهای خوب برای همه در Mahashivratri. با نعمت ‘بابا Bholenath’ ممکن است وجود داشته باشد, شادی, صلح, رفاه و موفق باشید در زندگی شهروندان این کشور. Om Namah Shivay!” نخست وزیر نوشت: در سایت میکرو وبلاگ نویسی.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر