دوون ویندزور Slays در یک گورخر-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه و کلاه آفتاب در حالی که بر روی یک قایق

دوون ویندزور مشترک جدید و خیره کننده عکس به او Instagram صفحه در روز چهارشنبه که او را دیدم تاب دیگری نحیف لباس شنای زنانه دوتکه. یک برچسب در ها نشان داد که آن را از eponymous شنا خط و قضاوت توسط واکنش های او طرفداران اندک نگاه به نظر می رسد به یک ضربه سر و صدا.

راز ویکتوریا مدل slayed در یک خیره کننده گورخر-نسخه قابل چاپ دو قطعه توسط خود او طراحی است که به سمت چپ کمی به تخیل و کاملا مناسب بدن بلند و باریک خود را. او را لرزاند v-سبک بالا با ضخامت تسمه شانه و یقه غوطه که در سمت چپ او انگیز قفسه سینه به خوبی بر روی صفحه نمایش. در این شماره همچنین شامل یک پیچ و تاب و طراحی در وسط آن فنجان نقشه کشی و حتی بیشتر با توجه به bronzed او رخ.

دوون همچنین sported یک جفت پایین-افزایش کف در همان توپر سفید و خاکستری الگوی. لباس شنا چسبیده محکم به باسن خود را برجسته او خطرناک منحنی در حالی که همچنین نمایشگاه او باب روز ران. آن را نیز برجسته منحصر به فرد, پیچ خورده, تسمه که جلب توجه او را به شکم صاف و مجسمه abs.

26 ساله و تضعیف به این بیکینی سکسی برای یک روز در آب به عنوان او جامعی نما بر روی یک قایق با یک قطب ماهیگیری در حال استراحت بر روی نرده پشت سر او. نمایی از اقیانوس و درخت پوشیده ساحل دیده می شود می تواند در پس زمینه از ضربه آن را به شدت تاری به اطمینان حاصل شود که همه چشم باقی مانده در مدل فوق العاده ،

دوون اضافه شده لبه پهن کلاه نی از عدم رنگ بر بالای او پلاتین قفل و عینک و یک جفت سیاه wayfarer عینک آفتابی به سایه خودش از خورشید طلایی که ریخته را بر او روشن و او را به عنوان او کار می کرد ، او همچنین لوازم با مجموعه ای از گوشواره طلا و زرق و برق دار پوسته صدف گردنبند توسط طراح Isabel Marant که او را نگاه حتی بیشتر از یک گرمسیری پرنیان.

طرفداران وحشی رفت و برای آخرین نگاه در راه باریک و گربه, ملکه, باور نکردنی, بیکینی, بدن, اعطای پوست عریان ارسال بیش از 24,000 دوست دارد در ظرف هفت ساعت از رفتن زندگی می کنند. اضافی 137 پیروان flocked به بخش نظرات و همچنین.

“شما نگاه شگفت انگیز!!” یک نفر نوشت.

“خوب نگاه مرسوم” اظهار نظر یکی دیگر جانباز.

“خیره کننده!!!!! مدل ایده آل و زن ایده آل!!!!!” یک سوم پیرو اظهار داشت.

“خیلی ناز و شما بسیار زیبا” در ستایش یک چهارم فن.

دوون شده است هزینه های زیادی از زمان را در آب می بینم. چهار ستاره مشترک دو جرقه بزند از او دنده به زیر آبی رفتن در حالی که با پوشیدن یک ruffled سفید لباس شنای زنانه دوتکه. این پست نیز شانس بسیار خوبی درآمد تقریبا 44,000 دوست دارد و 226 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>