دوون ویندزور سنگ ژولیده لباس شنای زنانه دوتکه Bandeau در حالی که برگزاری یک خوک در ساحل: ‘دیدار با کمی Wilber’

در دوشنبه, جولای 6, دوون ویندزور به او در زمان Instagram حساب را به او معرفی 2 میلیون به علاوه پیروان به یک دوست جدید. راز ویکتوریا مدل مشترک سه عکس از خودش نما در ساحل با یک صورتی شایان ستایش-و-سیاه و سفید بچه خوک در دست او است. در عنوان از ها او مطلع طرفداران او که کمی oinker نام Wilber.

بسیاری از طرفداران swooned بیش دوون فلاپی گوش رفیق اما این است که نه تنها عنصر از پست piqued است که توجه خود را. راه باریک و گربه ملکه کاملا دید خودش را در یک لباس شنای زنانه دوتکه bandeau که در سمت چپ کمی به تخیل و چیزی جز نعمت برای او بی عیب و نقص, هیکل.

دوون حیرت زده در itty-bitty دو قطعه که به طور طبیعی از خود او دوان ویندزور شنا مجموعه است. این مجموعه افتخار آبی روشن و سفید کراوات رنگ الگو بود و دخترانه جزئیات در طول hems که به دنبال یک لاسی پرنیان. آن را شامل یک bandeau-سبک بالا با نازک به ظاهر-قابل جابجایی رشته ای است که پیچیده در اطراف مدل را گردن پالهنگ ، این قطعه تا به حال ruched فنجان که به نمایش این مدل کافی رخ و پیچیده محکم در اطراف قفسه سینه خود را به برجسته باریک و قاب.

مطابق کف این مجموعه به نمایش گذاشت کون, مو, لاغر پاها و لگن به لطف بالا-برش و دارای گونه های برامده ، آن را به حال ژولیده تسمه که نشسته پایین کمر خود را, رسم, توجه به سبک سگي شکم و abs.

دوون sported یک جفت از دور سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل عینک آفتابی و یک پیشانی بند در همان مرسوم الگوی برای نگه داشتن او پلاتین گیسوان از سقوط در مقابل صورت خود را. او همچنین اضافه ضخامت های زنجیره ای گردنبند و گوشواره را به گروه خود را کمی bling.

لمس نهایی در نگاه او شد یک برنامه ساده آرایش که برجسته مدل ویژگی های قابل توجه و زیبایی های طبیعی است. این عطر به نظر می رسد شامل هلو لب براق گرد رژگونه و ریمل مژه و ابرو.

سه گانه-عکس به روز رسانی ثابت می شود یک ضربه سر و صدا درآمد بیش از 18,000 دوست دارد در عرض تنها 30 دقیقه از رفتن زندگی می کنند. ده ها تن رنگی به بخش نظرات و همچنین به دوش دوان و Wilber با عشق.

“شما فوقالعاده زیبا بانو” یک نفر نوشت.

“Omg چه زیبا بدن. رویای من اظهار داشت:” یکی دیگر از فن.

“اوه, ناز کوچک پیگگی!” یک سوم تحسین پکتیا میباشد.

“عشق لباس شنا خود را!!” اضافه شده یک چهارم تحسین.

دوان را لرزاند لباس شنای زنانه دوتکه در تعدادی از آخرین Instagram posts. روز شنبه star بخارپز کردن صفحه زمانی که او نشان داد او رقم در sparkly طلا دو قطعه. که نگاه ثابت به محبوب به عنوان racking تا بیش از 50000 لایک و 347 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>