دوون ویندزور & Lorena Rae خم شدن در Bikinis: ‘Feelin دارای گونه های برامده امروز

Victoria’s Secret models, دوون Windsor and Lorena Rae کردم بسیار “cheeky” در شرجی ضربه محکم و ناگهانی و به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی این هفته به عنوان آنها خم در bikinis. در NSFW ضربه محکم و ناگهانی است که به اشتراک گذاشته شده توسط رسمی Instagram حساب دوون شنا خط دیون ویندسور شنا در فوریه 26, زیبایی هر دو نشان داد زیادی از پوست را در, حالا در طول یک سفر به ساحل.

دو لباس زیر زنانه مدل ایستاده بود پشت به پشت با اقیانوس خیره کننده و نارنجی و آبی و غروب قابل رویت در پشت سر آنها به عنوان آنها هر دو خم شده به جلو برای خیلی risqué برخواهد داشت.

این پایین ایستاده بود و فقط چند اینچ از یکدیگر به عنوان آنها عکس گرفتند از کنار با غروب آفتاب فقط قابل مشاهده در بین آنها است. دوون – که به تازگی حیرت زده در یک داغ بیکینی, نگاه از خود, خط نگاه مستقیم به جلو به عنوان او ایستاده بود در سمت چپ ضربه محکم و ناگهانی و وابسته به دوربین بسیار شرجی به عنوان او تبدیل سر خود را به سمت راست در حالی که او ایستاده بود در سمت راست.

این ژنتیکی برکت duo به نظر می رسد به پوشیدن بسیار شبیه تیره, شنا, به نظر می رسد برای این عکس که به نظر می رسد به یک تخت از های اخیر حرفه ای عکاسی برای محبوب شنا خط.

اگر بدن خود را کمی خارج از فوکوس دوربین را تمرکز بر روی اقیانوس آب در پشت آنها که برای مایل کشیده.

هر دو را دیدم زیادی پا به عنوان به خوبی به عنوان خود را باب روز سر torsos به آنها استراحت دست خود را بالاتر از زانو های خود را با خود به غنیمت تحت فشار قرار دادند و نسبت به یک دیگر.

آنها نیز همسان یکدیگر با حوله سفید پیچیده در اطراف خود و کشش پایین پشت خود را.

در زیرنویس استوایی C را حساب رسمی اعتراف کرد که خیره کننده supermodels احساس شد “cheeky” در کنار یک غروب و یک هلو از emoji.

این حساب کاربری نیز برچسب گذاشته شده توسط دو ستاره’ official Instagram حساب در پست جدید که دریافت کرده است صدها نفر از دوست و پس از آن برای اولین بار ارسال شده به سایت های رسانه های اجتماعی اما نمی آشکار دقیق گرمسیری محل که در آن عکس گرفت.

این نیز بود نشان داد در این عنوان که دقیق, شنا, به نظر می رسد زیبایی sported هر چند در حال رشد نیروهای پیوسته اند برای مدل کردن یک عدد به نظر می رسد متفاوت از نام تجاری است که رسما در سال گذشته در گذشته است.

در یکی به همان اندازه risqué ضربه محکم و ناگهانی و به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی فقط در ماه گذشته دو و شنا مدل در حال غرق خود را بیکینی تاپ به عنوان آنها به طور کامل مطرح شده در مقابل اقیانوس یک بار دیگر برای یکی دیگر شلیک کنید.

در NSFW, سیاه و سفید, عکس زن و دوان به طرفداران خوب نگاه خود را بیش از همه عناصر به عنوان آنها مطرح شده با برهنه خود را پشت به دوربین و سلاح های خود را پوشش سینه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>