دوون ویندزور مشترک جدید Instagram پست برای او دو میلیون پیروان امروز. وجود دارد دو جرقه بزند در سری ها و مدل های به نمایش باریک و باب روز bod در تمرین گروه.

در تصویر اول زن تکیه در برابر یک دیوار بتنی شناور برای پله های چوبی در کنار آن است. او ظهور او چپ پا در هوا و تبدیل کردن زانو به سمت. او چپ دست با او طرف او به عنوان نگاه به طور مستقیم در دوربین با لب های او جدا در شرجی شیوه ای.

دوان است مطابق با ساز و برگ شامل یک سینه بند ورزشی با یک نیم بیضی شکل برش در جلو. آن را به حال بالا یقه و ضخامت تسمه با رنگارنگ گروه در پایین که قرمز و قهوهای مایل به زرد. او همچنین لرزاند یک جفت تنگ, سیاه, ساق پوش با ضخامت تسمه. آن را قرمز و سفید و زرشکی و سفید.

مدل عینک موهای خود را به عقب کشیده به یک موی دم اسبی با یک قسمت وسط. خود را مطرح و تاکید کرد او.

پشت سر او بود زیادی کف به سقف پنجره ها با نمایش های بلند و سبز و گیاهان است. و در مقابل آن بزرگ شد, نور و رنگ گلدان.

در عکس دوم دوون ایستاده بود با زانو راست ظهور. او خم راست او عضلات بازو و به یک لبخند کوچک با لب های او بسته شده است. آرایش نرم افزار در حداقل بود و شامل تیره ریمل مژه و ابرو و نور رژ لب صورتی. او accessorized با یک تن از دستبند در دست راست و یک ردیف از تطبیق کوچک رها کردن گوشواره.

به روز رسانی جدید را دریافت کرده است بیش از 14,000 دوست دارد تا کنون با بسیاری از طرفداران خود را به بخش نظرات با انواع پیام.

“عشق یک بوم مبله با طبیعت و دوزی با تخیل. و از شما کار بر روی این بوم” gushed تحسین.

دیگران در سمت چپ واکنش های خود را به در نظر گرفتن بخشی در زندگی تمرین.

“که تمرین عمده پا سوز” اعلام کرد: یک دوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“آیا تمرین خود را! چه عرق!” گفت یک سوم حامی.

“این است که در میامی? خانه زیبا!” نوشت: یکی دیگر کنجکاو پیرو.

دوون دیگر ارسال Instagram update دیروز که زمان نمایاندن زینت خود را به شکل باور نکردنی در یک نور زرد لباس شنای زنانه دوتکه. او عکس را به عنوان او سوار یک رزمناو دوچرخه در ساحل. او بالا بود و بالا یقه و پایین ضخیم بود و تسمه. آن را برجسته انتزاعی طراحی خط بود که یادآور گورخر راه راه است. او موهایش را در یک طرف سنگین بخشی با وزش باد قطعه از او قفل را به صورت خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de