Victoria’s Secret model, دوون ویندزور نشان داد که چگونه او را برای سوار کردن شیوع کروناویروس در کنار شوهرش او به عنوان یک زن و شوهر جدید چالش ویدیو در Instagram حساب بیش از آخر هفته. لباس زیر زنانه, مدل, تضعیف به یک, دختر, بیکینی, مارس 21 فیلم به عنوان او با یک نگاه به خودش و جانی “دگزامتازون” باربارا کار کردن با هم در خود شنا.

این کلیپ کوتاه نشان داد دوون به عنوان او را دیدم برخی از پوست در دو قطعه در حالی که او در بالا گذاشته جانی را لرزاند که یک جفت شورت شنا. دو گذاشته مخالف راه با دوان پا در جانی سر آنها به عنوان صرف برخی از زمان در استخر شنا که به نظر می رسد در باغ خود را.

سخت چالش تناسب اندام زن و شوهر برگزار شد به هر یک از دیگر و مچ پا. دوون آغاز شد و در یک موقعیت تخته در حالی که جانی شروع به انجام دراز و نشست که به معنای دوون خم خودش را در نیمه طوری که تازه ازدواج کرده تشکیل یک مربع شکل است. او سپس بازگشت به موقعیت تخته به عنوان شوهر او گذاشته به پایین.

این پایین موفق چشمگیر پنج تکرار قبل از جانی اجازه رفتن دوون مچ پا و او رفت و به یک سگ رو به پایین در برخواهد داشت.

دوان است بی عیب و نقص مدل بدن در تمام نشان می دهد در این ویدئو به عنوان او به طرفداران در حال بارگذاری-باب روز و همچنین به عنوان سطح تناسب اندام.

او را لرزاند یک سینه سفید لباس شنای زنانه دوتکه بالا که به نظر می رسد به ویژگی های سیاه و سفید نقطه رقص لهستانی پولکا طراحی شده بود و یک کراوات شیک برجسته در سراسر قفسه سینه.

همانطور که برای کف آنها همسان در همان چاپ و تا به حال رشته روابط در باسن او که dangled پایین به عنوان در حال رشد نشان داد چشمگیر تناسب اندام با هم.

اگر چه این مدل را تایید نمی کند آن را با برچسب ها و یا در زیرنویس این فکر می کردم که دو تکه شد و به احتمال زیاد از او گرفته شده خود شنا, خط, دوون ویندزور شنا که سال گذشته راه اندازی شد.

به عنوان او که دوان نکاح در سنت Barths سال گذشته جانی فلش خود را باب روز abs و همه-بیش از قهوهای مایل به زرد در یک جفت نایک نیروی دریایی شنا شورت.

در عنوان دوون نشان داد که او می خواهم با برچسب تاثیر گذار شیا ماری و آندرس Fanjul به انجام این زن و شوهر را به چالش بکشد. این مدل به او گفت 1.9 میلیون پیروان او فکر کرد که او آن را “یک کمی سرگرم کننده راه برای عبور زمان و تمرین” در همان زمان.

او سپس برچسب گذاشته شده توسط تعدادی از چهره های معروف برای به چالش کشیدن آنها را به چالش از جمله همکار victoria’s Secret model نادین لئوپولد و گرجستان Fowler. دوون — که به تازگی حیرت زده در ساحل در لباس شنای زنانه دوتکه — همچنین اضافه شدن هشتگ #quarentinechallenge.

در بخش نظرات تعدادی از پیروان خود قول داد تا در چالش نیز پس از میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان شده اند خواست به ماندن در خانه در میان COVID-19 شیوع. دیگران به اشتراک گذاشته چگونه تحت تاثیر قرار گرفته بودند و در دیدن دو نفره آن را بسیار آسان است.

“قطعا تلاش این” یک نفر نوشت: با دو گریه خنده از emoji.

“هاها! شما بچه ها خیلی با استعداد!” فرد دیگری نوشت.

“اوه خدای من این به نظر می رسد بسیار سرگرم کننده!” سومین نظر خوانده شده و اضافه میکند: “شما هر دو تا freakin زیبا!!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im