Devin Brugman کمپرس آب تا خورشید در کرم رنگ لباس شنای زنانه دوتکه

Devin Brugman حیرت زده بسیاری از 1.3 میلیون Instagram followers on شنبه, جولای 14, با یک سری از لحظهای که او را دیدم خیساندن تا خورشید در یک لباس شنای زنانه دوتکه شیک است که به نمایش باور نکردنی بدن.

این پست شامل چهار تصاویر همه نشان داد که مدل آمریکایی, طراح و کارآفرین در همان دو قطعه. این افتخار کرم رنگ ساخته شده است که او درخشان خورشید را بوسید پوست ایستادگی کردن. بالا تا به حال یک underwire ساختار است که فشار تا سینه بالا بردن او رخ. فنجان برگزار شد تا توسط تسمه نازک کشیده است که بیش از شانه اش.

Brugman تیمی بالای او با یک جفت از کف مطابق شامل تسمه نازک گره خورده است که در دو طرف. او آنها را بر روی باسن خود کمک به نمایش گذاشتن شکل ساعت شنی با متضاد خود را دور کمر باریک و قوی بدن پایین تر. او گفت: در پاسخ به یک نظر که او با پوشیدن مائوئی بالا توسط دوشنبه, شنا, با نام تجاری او راه اندازی شده در سال 2014 در کنار دوست ناتاشا Oakley. او خود را تکمیل گروه با تطبیق دهد که او عینک خود شانه چپ.

او عینک, سبزه, مو جدا در وسط و مدل پایین در رشته های. موهای او نگاه کمی مرطوب است. Brugman به نظر می رسد به پوشیدن یک بیت از آرایش, یعنی پودر و ماتیک.

عکس های گرفته شده Brugman نشستن در یک صندلی پاسیو بعدی به یک خانه. او راست پا بود تا استراحت در کنار او ران چپ. Brugman مطرح شده برای تصاویر در لس آنجلس ،

Brugman اعتراف کرد که امروز احساس تابستان است. پست جذب کرده است بیش از 15000 دوست دارد و بیش از 110 دیدگاه در عرض سه ساعت است. بسیاری از طرفداران خود را با استفاده از این مناسبت به آدرس او عنوان و بیان خود را به طور کلی تحسین برای او در حالی که دیگران در واکنش به این عکس به سادگی با استفاده از emoji.

“شما شبیه تابستان” یک کاربر نوشت: از جمله قلب-چشم emoji در پایان دهید.

“[A]دوباره شما حتی واقعی liiiiiife” پرسید: یکی دیگر از تحسین.

“تابستان آغاز شده زمانی که شما راه می رفت خارج در آن لباس شنای زنانه دوتکه!” یک سوم فن chimed در.

“دوشنبه ها در حال زیباتر با زیبایی مثل شما” اضافه شده یک چهارم کاربر.

Brugman اغلب سنگ قطعات از مجموعه او در Instagram سهام. فقط او نوشته شده مثال دیگری که در آن او sported, گرمسیری, لباس شنای زنانه دوتکه, به عنوان Inquisitr قبلا اشاره شد. آن را ساخته شده از پارچه است که تا به حال, سبز, نارنجی و بژ رنگ. بالا برجسته کلاسیک مثلث-سبک فنجان. کف به حال طرف که نشسته بالا بر روی باسن خود. دو تصویر ویژه Brugman نشستن روی زمین. چند گلدان گیاهان, همراه با یک صندلی ترکه یا چوب کوتاه می تواند دیده می شود پشت سر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>