Devin Brugman خیره شدن او Instagram پس هنگامی که او ظهور کرد تا در جدول زمانی خود را در رخ-عریان سینه, چرم, کرست بالا و شلوارک. در سه-بروز رسانی عکس مد تاثیر گذار مطرح شده در آشپزخانه خود را به او نشان دهد چاپلوس گروه. او عینک موهای قهوه ای سست و را لرزاند ظریف نرم افزار آرایش برای عکس.

در هر سه عکس او را با لوازم نگاه خود را با یک گاو چاپ کیف فرسوده بیش از یک شانه. اما اولین عکس از این سریال را دیدم اضافه کردن اضافی و لوازم جانبی به لباس یک جفت از مستطیل سیاه و عینک آفتابی. او در حال غرق عینک در عکس دوم. بر خلاف تصویر اول او با لبخند در عکس شماره دو در حالی که خم شدن به جلو, کمی با دست خود را بر روی باسن خود را. عکس سوم نابود و لگدمال کردن سر خود را به تمرکز بر روی جزئیات از لباس او. فریم از تصویر کشید چشم بیننده را به, کوتاه,’ چند زیپ و درزهای کرست بالا.

عکس های انباشته شده اند به 18000 دوست دارد پس خود را آپلود و بیش از 130 Instagram کاربران اظهار نظر در آنها. در بخش نظرات طرفداران به نظر می رسید شیفته توسط Devin ظاهر فیزیکی.

“لبخند خود را چیزی خاص!!!” یکی از طرفداران نوشت: قبل از اضافه کردن یک قلب و چشم و گل رز و بوسیدن صورت شکلک برای نظر.

“Yoooo شما نگاه بزرگ در فیلم!! دف می خواهید برای دیدن بیشتر” یکی دیگر اضافه شده است.

“نگاه بزرگ چه هستند شما برای ناهار ؟” یک سوم اظهار نظر.

اما در میان همه تعارف یک فن یه سوال داشتم برای Devin.

“که ساز و برگ به نظر می رسد بسیار منحصر به فرد است!” آنها نوشت. “من نمی توانم بگویم اگر آن را همه با هم و یا پایین در واقع می آید یا نه؟”

در زیرنویس Devin نشان داد که ساز و برگ خود را از مد روز مد نام تجاری LPA. در حالی که او نمی اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات اضافی در مورد موارد او sported یک نگاه در وب سایت خود را نشان می دهد که او sported خود را در “بیانکا” بالا که قیمت برای $228. چرم, کوتاه, به نام “لورنزو” و فروش برای $328.

گاو چاپ کیف پول است که از فریزر استرلینگ طلا و جواهر و به فروش می رساند برای $99. با توجه به کیسه توضیحات محصول آن را ساخته شده از وگان ،

این اولین بار نیست که Devin را پوشیده است و موارد از LPA در یکی از Instagram posts. در عکس های قبلی او sported آنچه به نظر می رسد همان کرست سیاه و سفید بالا با قرار دادن دامن که برجسته داراي زوائد و جزئیات در سمت. او زوج نگاه با اندازه قنتد, ژاکت, یک جفت از حال سیاه و تطبیق مینیاتوری کیف پول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de