آن را برای تلفن های موبایل مانند Devin Brugman مصرف شده است مراقبت بیشتری به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان او اشاره به آن در این عنوان از جدیدترین چشم نواز Instagram update. وجود دارد چهار عکس در مجموعه و او را لرزاند سیاه و سفید دو قطعه گروه اجازه داده است که او به نمایش گذاشتن عضلات شکم.

در اولین عکس, Devin ایستاده بود با پای چپ لبه پنجره رساند و سرش را کج و به سمت. او قرار داده و او را دست راست با پیشانی او قرار داده و او دیگر دست در جیب. او ایستاده بود در یک گردشگاه خوبی آراسته منطقه سبز با cacti. جغرافیایی برچسب نشان داد که او در لس آنجلس, کالیفرنیا, اما او نمی استادانه درست شده بیشتر است.

تصویر گرفته شده در یک روز آفتابی و او به نظر می رسید با بهره گیری از خیساندن اشعه.

در تصویر دوم مدل ایستاده بود با دست خود را بر روی باسن خود را به عنوان او با لبخند به طور گسترده ای. عکس بود بیشتر زوم در نگاه و علاوه بر سنگ سخت midriff او رخ نشان داده شد. او موهایش را در یک طرف و لوازم با یک جفت عینک آفتابی تیره.

عکس بعدی مشابه بود به جز او تکیه کردن پای چپ در جلو و او gazed به طور مستقیم در دوربین. او با لبخند با لب های او بسته شده است.

و در آخر ضربه Devin عینک ماسک و “بوسید” دوست پسر او را که او نیز انجام همان. او به او اطمینان داد که پیروان او تنها ماسک کردن به عکس.

این پست را به دست آورد بیش از 11,600 دوست دارد تا کنون با بسیاری از طرفداران مصرف به بخش نظرات به بیحوصلگی حرف زدن در مورد گیج خوب به نظر می رسد.

“دوین لطفا به ما بگویید که در این تابستان از هستند!!” گفت کنجکاو پیرو.

“شما نگاه بزرگ Devin یک آخر هفته خوب” نوشت: یک دوم تحسین.

دیگران در مورد ماسک در از راه های مختلفی.

“همه جست و خیز به آخرین عکس برای دیدن آینده, PDA, lol,” شوخی یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“ماسک کردن در عمومی!?!? Devin شما شورشی” با بیان یکی دیگر جانباز.

علاوه بر این Devin نشان داد او هیکل در دیگر مشابه گروه. او نوشته دو snaps سه روز پیش و مطرح در داخل یک اتاق منطقه است. که او را لرزاند بلند سفید سینه بند ورزشی و یک جفت دوچرخهسواری کوتاه. او دستش را در هوا به عکاسی از خود و چهره او بیشتر بود پنهان اگر چه آن ممکن است برای دیدن که او در نگاه خود را روی صفحه نمایش. علاوه بر این, او موهای خود را در یک بازی گاه به گاه مستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de