Devin Brugman زیر منحنی در یک آشکار سیاه و سفید لباس شنا یک قطعه

Devin Brugman نشان داد او قاتل منحنی در آخرین Instagram به اشتراک گذاری اضافه کردن برخی از گرما جدی به خود صفحه. مدل خیره شدن او 1.3 میلیون پیروان با پست در روز پنج شنبه.

دو چشم ظاهر, عکس, شدند, بیکینی, ملکه های اخیر رسانه های اجتماعی ، تصاویر گرفته شده Devin ایستاده در فرود طبقه در بین دو راه پله در داخل یک حداقل-تزئین خانه. او سر خود را به سمت و خیره شد به فاصله در حالی که با پوشیدن یک لبخند بزرگ در سراسر چهره او.

Devin نگاه آماده به سر کردن برای برخی از آرامش به عنوان او در لباس پوشیدن هیچ چیز بیش از کلاسیک سیاه و سفید لباس شنا یک قطعه که چیزی جز نعمت برای او چشمگیر, هیکل. به طور طبیعی, شنا بود از مدل دوشنبه شنا خط که او اجرا می شود با او رفیق و همکار لباس شنای زنانه دوتکه, دخترک معصوم, Natasha Oakley. قضاوت با واکنش طرفداران خود Devin قطعا به نظر می رسید به او را با نام تجاری برخی از عدالت است.

Devin slayed در این خیره کننده لباس شنا که افتخار مجموعه ای از تسمه نازک که نمایش او اسلحه. شماره ویژه یک daringly پایین برش یقه حرکت شبیه چمچه زنی که در سمت چپ او دکولته به طور کامل برهنه و در معرض یک زیبا از به رخ مخاطب او — هر چند آنها به سختی به نظر می رسید ناراحت خوانده شده از پوست.

یک قطعه اقدام به چسبیدن به Devin را بی عیب و نقص, شکل تعریف مشهور منحنی و تر و تمیز دور کمر. ضمن اینکه خطرناکی بالا-طراحی برش مجاز, سبزه, بمب, به او نشان دهد, طولانی, مجسمه, پاهای خیلی به لذت از طرفداران او.

Devin لوازم آن به سختی وجود دارد با مجموعه ای از گوشواره و نازک دستبند زنجیره ای. او همچنین انجام یک لبه پهن کلاه نی در دست او است. او گیسوان تیره پوشیده بودند و ریخته بر شانه های او و او تصمیم گرفت برای یک ترکیب ساده از محصولات زیبایی ساخته شده است که ویژگی های قابل توجه پاپ.

طرفداران این لباس شنا, طراح, تا به حال چیزی جز عشق, جدیدترین Instagram ها. تنها پس از دو ساعت از رفتن زندگی می کنند به صفحه اواز یا موسیقی دو نفری از جرقه بزند متصلب است تا بیش از 12000 دوست دارد و همچنین ده ها تن از نظرات با تعارف برای دوین فک انداختن صفحه نمایش.

“به دنبال باور نکردنی” یک نفر نوشت.

یکی دیگر از طرفداران گفت که او تا به حال یک “کامل بدن در یک لباس شنای زنانه دوتکه یا نه.”

“من عاشق لبخند خود را بسیار” اظهار نظر یک سوم تحسین.

“بسیار زیبا Devin!” کنایه آمیز یک چهارم پیرو.

Devin اغلب نشان می دهد قطعه از دوشنبه شنا خط در Instagram صفحه. یکی دیگر از های اخیر ها را دیدم او را تاب کوچک, سیاه, بیکینی, از نام تجاری در حالی که با بهره گیری از یک روز زیبا در ساحل. که نگاه نیز ثابت محبوب با پیروان خود که اعطا پست بیش از 39,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>