دیترویت تکنو افسانه Carl Craig آوردن خود را در کلوپ شبانه نابغه به قطر:Beacon

DJ Carl Craig انجام در طول الکتریک باغ وحش 2011 در شهر نیویورک است. برایان Killian/WireImage

امروز اگر کسی به شما یک دلار برای هر Bushwick ساکن که از خود به عنوان یک مشتاق تکنو DJ, شما احتمالا قادر خواهید بود برای ایجاد یک جامد دندانه در بدهی های دانشجویی خود را پرداخت. اما تنها چند دهه پیش موسیقی الکترونیک بود و تصور می شود یک ناهنجاری; نپرداخته زیرزمینی چیز مناسب صرفا برای اجتماعی غیر خودی. DJ و تهیه کننده Carl Craig موثر بوده است, چقدر دنیا تغییر کرده است پس از آن: Craig شناخته شده به عنوان یکی از چهره های کلیدی در طرز حیرت انگیزی با نفوذ دیترویت تکنو صحنه و اتحاد خود را صرف حرفه ای به دنبال و پرورش نوآوری صوتی از طریق خود جایزه گرمی نامزد ترکیب و eponymous خود بنیاد است. او همچنین باور نکردنی باشگاه در سراسر جهان, اما در این سال کریگ آوردن موسیقی خود را به یک مکان جدید: سطح پایین تر از قطر:Beacon که او را به ایجاد یک منحصر به فرد صوتی نصب و راه اندازی با عنوان پارتی/پارتی بعد از کنسرت که اولین در مارس 6 و اجرا از طریق آغاز ماه سپتامبر است.

همچنین نگاه کنید به: Kara واکر, Nan Goldin و بیش از 600 هنرمندان دیگر تایید ساندرز برای رئیس جمهور

پارتی/پارتی بعد از کنسرت توسط کریگ اولین سفارش کار برای یک هنر نهاد و آن را از ویژگی های ebbing و جریان موسیقی الکترونیک است که هنرمند به طور خاص کالیبره شده به طنین در موزه صنعتی طبقه پایین تر. قبل از Dia:Beacon ساختمان قرار دارد در این موزه آن Nabisco چاپ جعبه کارخانه. “آن اتاق در زیرزمین چراغ است و مانند هر جای دیگری که ما در دیترویت; هر کارخانه که ما در دیترویت” کریگ گفت: ناظر در مصاحبه اخیر است. “این در واقع کاملا تند و تلخ است که آن را در فضایی که در مقایسه با بودن در هر یک از فضاهای دیگر ساختمان به این دلیل است که احتمالا بیشتر صنعتی بخشی از ساختمان خود را. شما می توانید تصور کنید که ماشین آلات در آن وجود دارد و آنها نمی ساخت اما می تواند وجود داشته باشد که امکان است که اگر آن را در دیترویت این امر می تواند یک تولید کننده قطعات برای کامپوزیت،.”

کریگ نیز دچار وزوز گوش و نصب و راه اندازی خواهد شد منعکس کننده تجربه های شخصی خود را با به طور متناوب در فراخوانی همان وزوز یا زنگ که او گاهی اوقات می شنود. بصری, پارتی/پارتی بعد از کنسرت نیز آماده می شود منحصر به فرد است. کریگ گفت: ناظر که او نمی آگاهانه قرعه کشی در هر بصری یا صدای هنرمندان برای مرجع در حالی که مفهوم نصب و راه اندازی: چشم انداز است که او اعدام شده است به طور کامل خود را. “عناصر بصری هستند بسیار کم است و آنها به معنای خاص. آن را به هر چیزی که قریب به اتفاق” کریگ ادامه داد. “من لازم نیست که هر چیزی که هر کسی فکر می کنم در یک حس معمولی از هنر است. آن را با قرار دادن و روشنایی. پس از حزب در مورد تجربه من با وزوز گوش و بنابراین این منطقه با نور افکن است برای شما به درک که شما درست در جایی که من هستم — آن را مانند من بدون اینکه من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>