مواد شوینده اضافه کردن 1.46 لاخ تن فسفات هند به آبهای سالانه. این است برای جلوگیری از

زمانی که منتشر شد در دریاچه ها و رودخانه ها (که در آن ما مواد شوینده تا پایان هر راه) فسفات باعث غیر طبیعی رشد جلبک ها, مسدود کردن نور خورشید محدود کردن اکسیژن و حتی کف دریاچه

We تبدیل شده اند به طوری آشنایی با برخی از کالاها که ما تقریبا آنها را برای اعطا.

بیایید نگاهی به عنوان مثال از مواد شوینده است. اگر چه به ظاهر بی ضرر هستند به احتمال زیاد حاوی مواد شیمیایی خطرناک است که نگه داشتن شما تاثیر طولانی پس از لباس های شسته شده و خشک شده.

“هنگامی که شما با قرار دادن بر روی لباس های خود را و هستند و در مورد مواد شیمیایی به آرامی در حفظ و انتقال بر روی پوست خود را و خلل و فرج. این مواد شیمیایی ثابت کرده اند به علت انواع مشکلات پوستی و سوزش چشم و واکنش های آلرژیک و حتی سرطان در برخی موارد” Taniya Golder یک محقق در موسسه ملی وبا و بیماری های روده ای گفت: بهتر است هند (TBI).

فسفات ها: نرم کننده است که سخت در دریاچه ها ما

phosphate detergents study

مواد شوینده حاوی فسفات یک عنصر است که زمانی که در حالت طبیعی آن است که مفید به محیط زیست اما زمانی که مصنوعی معرفی شده باعث می شود که بیش از لقاح گیاهان و قابل توجهی است دلیل که چرا دریاچه ها در سراسر کشور در حال مرگ یک مرگ تدریجی.

یک مطالعه توسط چهار محققان در بنگلور به نام برای محدودیت در فسفات-بر اساس مواد شوینده نشان دادن شواهدی که آزادسازی این عنصر در دریاچه ها و رودخانه ها است و در نتیجه رشد غیر طبیعی از جلبک ها که پس از آن به شکل یک پتو بر روی سطح دریاچه و محدود نور خورشید و اکسیژن از ورود.

“اولیه مواد مغذی مانند کربن و نیتروژن و فسفر و غیره. منجر به انباشت. در اکوسیستم های آب شیرین, اولیه, تولید, می تواند به دست آوردن N از جو و از این رو پروتئین اصلی عامل انباشت. علاوه بر این عناصر کربن و نیتروژن و فسفر می توانید وزن خود را با 12 و 71 و 500 بار و از این رو فسفر است که محدود کردن عنصر اولیه در تولید. مواد مغذی غنی سازی اغلب منجر به رشد بیش از حد گونه های مهاجم (آب سنبل و غیره.), که به شکل [a] ضخامت حصیر مانع نفوذ نور خورشید” گفت: این تیم است.

شواهد مناسب است در اینجا:

the better home

Frothing دریاچه بنگلور بسیار بدنام. اگر چه هزاران نفر از دریاچه ها, رودخانه ها و برکه ها در سراسر هند نیست رنج می برد که سرنوشت خود را به آب آلوده باقی می ماند با توجه به داخلی و فعالیت های صنعتی.

چقدر از این آلودگی است که به علت پاک کننده های ما?

در مورد 2.88 میلیون تن در هر سال است و برآورد چقدر فسفات-بر اساس مواد شوینده هند استفاده می کند.

“… و خروج از [فسفر] تخمین زده می شود به 146 هزار تن در سال” می گویند تلویزیون Ramachandra و تیم.

ما باید برای متوقف کردن این حق در حال حاضر راه برای انجام آن است که مسئول انتخاب های ما از پاک کننده ها. بله یک بطری را یک تفاوت بزرگ, اما آن را به مجموعه ای مناسب چرخ در حال حرکت است.

گام به گام فرد فرد ما می توانیم تغییر دهیم و تمیز کردن عادات ما را به صفحه اصلی و نهایی ما خانه (زمین) کمتر سمی تمیز کننده مکان به مکان زندگی می کنند.

مواد پاک کننده ساخته شده از گیاهی و آنزیم ها هستند یک راه برای انجام آن است. هنگامی که ساخته شده با استفاده از اسید و یا مواد شیمیایی مصنوعی این مواد شوینده برگ لباس های خود را بی عیب. و آن است که بسیار سازگار با محیط زیست دوستانه است که شما می توانید استفاده از آن را به آب گیاهان با آب لباس های شسته شده.

راحت است ،

اینجا کلیک کنید برای سفارش مجموعه خود را از صفحه اصلی پاک کننده در حال حاضر.


همچنین بخوانید: پیدا کردن آن سخت به نفس ؟ این 3 VOCs در پاک کننده ها ممکن است به دلیل


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>