با وجود تهمت وعده, GM رها شده این شهر است. می توانید جدید وسایل نقلیه الکتریکی احیای آن ؟

Lore city Motors’ تمام برقی وانت “استقامت.” Lore City Motors

جوانه زدن الکتریکی وانت فضا گرفتن شلوغ به سرعت. پس از تسلا Cybertruck, نیکولا را دوره گرد و برخی دیگر به کرات از مدل های تبلیغ توسط دیترویت سنتی گاز خودروسازان (همه آنها هنوز برای شروع تولید) یکی دیگر از بلند پروازانه, راه اندازی, دنیا رها میانه جنرال موتورز کارخانه در حال پیوستن به بازی.

در روز پنج شنبه lore city Motors نام بعد از شمال شرقی اوهایو شهر مسکن دفتر مرکزی این شرکت پرده برداری از یک تمام برقی وانت به نام “استقامت” در سیاسی متهم رویداد در lore city اوهایو با حضور معاون رئیس جمهور ایالات متحده مایک پنس.

استقامت کامیون خواهد شد در تولید جنرال موتورز سابق lore city گیاه که در آن غول خودرو استفاده می شود برای تولید شورلت Cruze ماشین جمع و جور. این lore city تسهیلات یکی از سه کارخانه جنرال موتورز برای همیشه بسته شده در مارس 2019 به عنوان بخشی از محصول این شرکت خط وصله پینه کردن که منجر به گسترده اخراج قرار داده است که 14000 نفر ،

دو ماه پس از lore city را بسته استیو برنز, سابق, مدیر عامل شرکت صنعتی EV تولید کننده یابو گروه خریداری شده این کارخانه برای 20 میلیون دلار و راه اندازی lore city Motors از وجود دارد. راه اندازی در حال حاضر 70 کارکنان عمدتا مهندسین که وظیفه مجددا با ابزار تجهیز کارخانه به ساخت استقامت و احتمالا الکتریکی Suv ها در آینده است. این گیاه دارای ظرفیت را تا 600000 وسایل نقلیه در سال است.

“این یک آغاز جدید برای lore city و یک آغاز جدید برای خودروهای الکتریکی در آمریکا” پنس گفت: پس از سوار شدن روی صحنه در استقامت کامیون و افزود که این رویداد “یک مثال دیگر از یک رئیس جمهور است که متعهد به ساخت و تولید بزرگ است.”

همچنین نگاه کنید به: نیکولا بنیانگذار بازدید در Elon Musk شک و تردید خود را توضیح می دهد طرح بزرگ: Q&A

Lore city Motors است که در یک مسابقه تسلیحاتی با تعدادی از EV شرکت به برقی وانت در جاده ها است. برنز گفت: تولید انبوه این استقامت را لگد کردن در اوایل سال آینده و با شروع قیمت از: 52,500. این خودرو دارای یک طیف وسیعی از 250 مایل در هر شارژ یک ظرفیت بکسل از 7500 پوند و اوج اسب بخار 600 اسب بخار.

تسلا Cybertruck و جنرال موتورز برای اولین بار الکتریکی وانت دو هدف برای 2021 تولید انبوه است. هیدروژن ساز کامیون نیکولا را دوره گرد وانت است که انتظار می رود برای ورود به تولید در سال 2022. بنابراین فورد برقی نسخه از محبوب F-150. آمازون-حمایت Rivian را که برق تحویل وانت برای آمازون می توانید شروع به ساختمان خود را برقی وانت تا پایان این سال است.

آیا lore city Motors می توانید جلوتر از برقی وانت بازی دارای پیامدهای سیاسی برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ،

پس از resoundingly رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 اوهایو است و دیگر تبدیل به یک چرخش دولت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری بین مغلوب ساختن پیشی جستن و به احتمال زیاد دموکراتیک نامزد جو بایدن با توجه به آخرین نظرسنجی. و رئیس جمهور نشسته است که به شمارش در lore city Motors به دست آوردن مجدد به نفع رای دهندگان اوهایو پس از بسیاری از آنها او را سرزنش برای جنرال موتورز است بسته شدن کارخانه و اخراج سال گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن قول داده بود که کارخانه و شغل خواهد بود را نجات داد و خواست مردم در lore city به فروش خانه های خود و سپس واکنش نشان داد blithely زمانی که این کارخانه را تعطیل.

در رویداد روز پنجشنبه پنس علنا تشکر سوختگی روی صحنه “به صورت پله تا و شروع فصل جدیدی از تاریخ در اینجا در lore city.” “این یک ادای احترام به رئیس جمهور بود که خجالتی نیست در مورد اجازه دادن به احساسات خود را شناخته شده بود در مورد آینده lore city,” او گفت:.

صنعت خودرو کارشناسان مشکوک هستند که می مانند lore city موتور قادر خواهد بود برای احیای یک شهر که شاغل 10,000 GM کارگران در اوج آن است. “سطح اطلاعات از شرکت های ناقص در بهترین. من در تلاش برای دیدن چگونه آنها به هر نقطه در نزدیکی این دوره که پر lore city,” جف شوستر از پیش بینی در LMC Automotive گفت: بلومبرگ در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>