با وجود ماه ژوئن رکورد شغل گزارش یک رکود اقتصادی ممکن است در راه خود را

مردم ایستاده در صف برای ورود به یک فروشگاه مواد غذایی در واشنگتن دی سی در 8 آوریل سال 2020 است. نیکلاس KAMM/خبرگزاری گتی ایماژ)

اقتصاد ایالات متحده اضافه شده یک رکورد 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن رها کردن نرخ بیکاری به 11.1 درصد و ارسال به بازار سهام افزایش. این بهتر از حد انتظار تعداد مشاغل نشان می دهد که این کشور است که دوره نقاهت بعد از ویرانی های ناشی از کروناویروس و اقتصاد ملی تعطیل—اما چند وجود دارد هشدارهای و دلایل به نگرانی در مورد ماه آمده است.

شغل گزارش زمان

وزارت کار گزارش شامل تنها دو هفته اول ماه ژوئن. خبر بد تحویل داده شد در یک گزارش جداگانه: وزارت کار نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که 1.43 میلیون نفر برای ثبت نرخ بیکاری برای اولین بار در آخرین هفته از ماه ژوئن بود که بالاتر از پیش بینی. و به عنوان سیاسی, یادداشت ها اضافه کردن در برنامه های کاربردی به این بیماری همه گیر بیکاری کمک برنامه قرار می دهد و این تعداد در 2.3 میلیون دلار است که یک ضربت از قبل هفته.

پس چه اتفاقی افتاد ؟

نیمه اول این ماه شاهد بزرگترین متحده در کشور خود را گسترش reopenings. تگزاس وارد آن “فاز سه” در ژوئن 3, اجازه تقریبا همه از کسب و کار خود را به باز کردن به 50 درصد ظرفیت ها و رستوران ها افزایش به 75 درصد ظرفیت است. فلوریدا افتتاح سالن های ورزشی و هتل ها و کافه ها در اواسط ماه مه “فاز دو” از بازگشایی به پایان رسید و تقریبا تمام اجتماعی فاصله دستورالعمل در 11 ژوئن به عنوان بخشی از خود را “فاز سه”. کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار و حتی قبل از شل شدن محدودیت ساکنان در بسیاری از مکان های بسته بندی شده به احزاب و گردهمایی های اجتماعی; عکس از استخر احزاب و رودخانه قایق سواری در سفر بیش از آخر هفته روز یادبود فراوان.

دو هفته بعد موارد شروع به خزش و از آنجا منفجر شد. در روز پنج شنبه فلوریدا تنظیم مشکوک دولت جدید رکورد بیش از 10 ، 000 مورد جدید از COVID-19 برای اولین بار. تگزاس جای کسی را گرفتن خود را در اوج خود در روز شنبه با بیش از 8 ، 000 مورد جدید. کالیفرنیا و آریزونا و کارولینای شمالی و گرجستان تمام سوابق را به عنوان به خوبی.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از ایالت ها شروع به عقب خود را reopenings. تگزاس بار دیگر بسته میله و کاهش رستوران ظرفیت کالیفرنیا بسته شدن اکثر فعالیت های داخلی در 19 شهرستان را تشکیل می دهند که 70 درصد از جمعیت آن و فلوریدا و… ، هیچ چیز نشده است.

بسیاری از مشاغل ایجاد شده در نیمه اول ماه ژوئن بسته بود به کسب و کار بازگشایی. با خاموش شدن ناگهانی شروع دوباره بسیاری از کارگرانی که استخدام شدند احتمالا خواهد اجازه رفتن.

کمک دولت به زودی منقضی می شود

هفته گذشته موسسه سیاست های اقتصادی منتشر شده از یک مطالعه نشان داد که مزایای بیکاری شد تا یک رکورد درصد از خانواده های آمریکایی درآمد. این تا حد زیادی به دلیل افزایش بیکاری ارائه شده توسط فدرال مراقبت عمل می کنند که اضافه شده 600 دلار در هفته دولت به مزایای بیکاری. این منافع بوده است تاسیسات برای ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها در طول coronavirus رکود و طراحی بسیاری از هزینه های مصرف کننده در طول این زمان.

همانطور که از هم اکنون بیکاری افزایش است به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه. که ترک مردم با تنها ناشی از خست دولت مزایای بیکاری کاهش هفتگی چک به طور متوسط 60 درصد است. با حدود 20 میلیون آمریکایی هنوز بیکار است که تاثیر مخربی بر اقتصاد و این که قبل از بازگشایی حرکت صعودی گرفته است. EPI پیشنهاد کرد که اگر منافع بودند ادامه داد: آنها به تنهایی می پشتیبانی از سه میلیون شغل در سه ماهه سوم.

بیکاری به احتمال زیاد افزایش خواهد خود را در آن قبل از آن منافع منقضی ایجاد یک طوفان کامل در ماه اوت باید دولت فدرال عمل را ندارد. و همانطور که در حال حاضر به نظر می رسد که جمهوری خواهان مجلس سنا و رئیس جمهور تهمت محتوا به اجازه دهید آنها را به اتمام می رسد.

مجلس سنا در کنترل بسیاری از اقتصادی کشور در آینده در حال حاضر. متحده در حال درد و رنج عمیق ضرر و زیان مجبور عظیم کاهش بودجه. باید آنها را دریافت کمکهای مالی ایالات و شهرستانها خواهد بود مجبور به دراز کردن به طور بالقوه میلیون ها نفر از کارگران شهرداری.

اخراج شروع

با کمی به کار و جایی برای رفتن آمریکایی ها شده اند به طور متوسط صرفه جویی در پول بیشتر از حد معمول طول بیماری همه گیر. آن را نیز کمک کرد که بسیاری از مردم در مشکلات اقتصادی که پرداخت اجاره بیش از سه ماه گذشته محافظت شده توسط یک مهلت قانونی برای اخراج. فدرال توقف سلب حق اقامه دعوی و اخراج برخی از مالکان و اجاره تمدید شده است تا پایان ماه اوت ، اما در بسیاری از کشورهای moratoriums اخراج در آستانه انقضای.

برخی از ایالت ها مانند فلوریدا و نیویورک افزایش یافته اند خود را moratoriums یک ماه دیگر یا دو اما آن را تنها یک ماده از زمان قبل از مسکن دادگاه شروع به اخراج مردم; فعالان و کارشناسان انتظار دارند در مورد 50,000 تا 60,000 اخراج موارد واصل شود به زودی و پس از پایان در شهر نیویورک به تنهایی.

اخراج جمعی و افزایش بی خانمانی را تنها کمک به, و تشدید هر آینده اقتصادی شیرجه رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>