با وجود HM سفارش سی برخوردار lathi در جوانی و در شهر

حیدرآباد: در عرض چند ساعت از دولت خانه وزیر محمد محمود علی برگزاری جلسه با کمیسر پلیس حیدرآباد Anjani کومار و دیگر DCPs هدایت آنها استفاده نمی lathi در حالی که اجرای مستند و مقررات منع رفت و آمد. اما با کمال تعجب زیر بازرس از پلیس مهار Player V. Yugender گفته با استفاده از نیروی خود را در حوزه قضایی و هدفمند یک مرد جوان است.

ادعا تصویری که رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی به تصویر می کشد که یک sub-بازرس اقدام غیر حرفه ای شیوه ای شده بود به توسط خطوط مهار بازار و شتم یک فرد جوان که در حال عبور از این منطقه است.

در یک دوره سه روز این سومین حادثه از مقامات پلیس با استفاده از زور علیه در حیدرآباد به خصوص در Mirchowk را بدست آورد. یک سی از Moghalpura ایستگاه پلیس Chandramouli منتقل شد برای رفتار توهین آمیز علیه یک پسر در حالی که Ch Sudhakar پلیس پاسبان از Mirchowk ایستگاه پلیس به حالت تعلیق در آمد برای استفاده از lathi در برابر یکی از جوانان است. در حال حاضر دوباره یک سی از مهار بازار ایستگاه پلیس با استفاده از lathi برابر است.

این بی انضباطی در میان رتبه های پایین تر مقامات پلیس در حیدرآباد فرض میشود ناخالص نافرمانی اگر چه مقامات ارشد پلیس راضی هستند که روال طرز-کار از گردش Whats app پیام در میان افسران به عنوان مجری اما این بیش از حد رفته بیهوده است.

اگر چه کمیسر پلیس حیدرآباد Anjani کومار خواسته بود پلیس به استفاده از lathi علیه, عمومی, از رفتار غیر حرفه ای از چند پلیس در آوردن بد پست به پلیس شهر اما مردان در خاکی به نظر می رسد نافرمانی diktat.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>