جانباز مرکز Al Horford مواجه شده است و یک قلمرو ناآشنا یک بازی قبل از بازی NBA همه ستاره که در آن او شده بود Philadelphia 76ers’ صف شروع و به عنوان پشتیبان اصلی برای صورت از حق رای دادن جوئل Embiid. Horford دریافت همین درمان در Sixers’ 112-104 اضافه کاری بیش از پیروزی بروکلین نتز که در آن او فقط 19 دقیقه ارسال شده و شش امتیاز و سه ریباند و دو پاس گل در دو بلوک و یک سرقت در حالی که تیراندازی 2-از-5 از این زمینه است. اگر آن را به وضوح خسته کننده Horford تصمیم Sixers سر مربی برت براون به تنزل رتبه او را به نیمکت معلوم بود مفید برای Sixers.

همانطور که از هم اکنون آنها در چهار بازی برنده خط خط نشسته در ردیف 5 نقطه در کنفرانس شرق با 35-21 رکورد. با وجود تنزل قهوه ای روشن ساخته است در مصاحبه اخیر خود با تیم Bontemps از ESPN که او نیست از دست ایمان خود را با کهنه ، براون گفت که او هنوز هم معتقد است که در آنچه Horford می تواند در هر دو به پایان می رسد از زمین است و می خواهد او را برای ادامه کمک به آنها را زمانی که جنگ واقعی آغاز می شود در سال 2020 پلی آف NBA.

“وجود دارد یک انسان در کنار این من را به مقدار زیادی از غرور و بدانند که طرف را به عنوان به عنوان بهترین من می توانم” براون گفت. “روابط و ارتباطات حکومت ما مرتب کردن بر اساس از جهان در بسیاری از مشاغل و قطعا در معدن. او سرافراز ، او سابقه… او شده است با پاداش قرارداد که او و [من] فقط نگه داشتن آن بسیار مستقیم, بسیار تمیز بسیار سریع… ‘این است که چگونه من آن را ببینید. این است که چگونه من آن را ببینید, این راه است.” و نه شرمندگی در مورد آن. من می خواهم به او کمک کند به ما کمک کند.”

در تابستان گذشته به Sixers دست Horford چهار سال 100 میلیون دلار قرارداد با این امید که با اضافه کردن او را به خود هسته Embiid بن سیمونز توبیاس هریس و جاش ریچاردسون را به آنها شانس بهتری برای به طور کامل مسلط کنفرانس شرق و رقیب برای NBA عنوان قهرمانی در 2019-20 NBA فصل است. متاسفانه هر چند او قادر به کشش کف و بازی در قدرت رو به جلو موقعیت Horford هنوز موفق به شرکت وجود دارد با Embiid در Sixers’ frontcourt.

به عنوان Bontemps اشاره Horford-Embiid جفت شده است یک فاجعه در این فصل است. هنگامی که هر دو از آنها در کف Sixers شد outscored 2.1 امتیاز در هر 100 اموال در 487 دقیقه با هم. این Sixers نیز به خوبی انجام نمی شود در پایان دفاعی از کف زمانی که Horford مشترک دادگاه با Embiid. همانطور که در حال حاضر قهوه ای داده نشده است, و هر بیانیه که آیا Horford را تنزل دائمی خواهد بود. آینده خود را در بازی برابر میلواکی دیگران است که انتظار می رود به یک عمده اشاره اگر Horford باقی خواهد ماند و بر روی نیمکت برای بقیه 2019-20 NBA فصل یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im