دنیس ریچاردز, Claps, با, خنده دار, NSFW ‘RHOBH’ کلاه برداری با شانون Beador

دنیس ریچاردز مشترک خنده دار کلاه برداری از یاد زنان خانه دار واقعی از بeverly تپهs intro به او Instagram صفحه.

این بازیگر که درگیر یک بحث برانگیز داستان این فصل در Bravo واقعیت نشان می دهد, در پاسخ به گذشته درام با costar Kyle Richards با نوشتن مطالب خنده دار کلاه برداری از معروف RHOBH بازکن با یک cameo توسط یک هنرمند مشهور ،

در این کلیپ کوتاه دنیس پوشیده بود یک گل کردن شانه لباس به عنوان او راه می رفت در سراسر پاسیو پس از انجام عمده مو تلنگر. جسورانه و زیبا star سپس متوقف شده و تبدیل به اطراف به عنوان او اعلام کرد: “و من f*cking دنیس ریچاردز!”

ضربه پس از آن تبدیل به شانون طوفان Beador. تیاو Real Housewives of Orange County, ستاره ایستاده بود و در یک اجتماع در مقابل یک پله بزرگ به عنوان او افزود: “و من f*cking شانون طوفان Beador.”

امضای زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز تم موسیقی بازی در پس زمینه NSFW کلاه برداری.

دنیس اضافه شدن هشتگ #ragamuffin در caption به عکس اشاره به RHOBH شرکت ستاره کایل را شعارهاى توضیحات / کنترل از راه او گاهی اوقات لباس.

زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز فن می دانند که پس از کایل به نام او “ragamuffin” دنیس بعدها در مصاحبه ای گفت: “من f*cking دنیس ریچاردز کایل!” زمانی که reminiscing در مورد تمام مجله را پوشش می دهد او شده است در طول سال.

شما می توانید ببینید دنیس RHOBH clapback زیر.

در نظرات برای پست طرفداران در واکنش به دنیس نه چندان ظریف سایه ای از خود شرکت ستاره بدنام “ragamuffin” نظر.

“RAGAMUFFIN چه کسی ؟” یکی از طرفداران نوشت.

“Lol که در واقع یکی از من بیشتر لحظات مورد علاقه در این فصل” یکی دیگر اضافه شده است.

“با تشکر از شما برای تبدیل کایل به بیشتر از یک شوخی از او به طور مداوم تبدیل می شود خودش را به” یک سوم فن نوشت.

“این به نمادین ترین چیزی که در اینترنت” دیگر نوشت: از دنیس کلاه برداری.

طرفداران دیگر فکر این خنده دار بود که شانون ظهور در این کلیپ از هیچ جا.

به نظر نمی رسد که کایل در نظر است به دنیس پست با عنوان نشده است. زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره Dorit Kemsley نوشته شده “بالا بردن” دست شکلک در نظرات به کلیپ و حق رای دادن veteran کامیل Grammer مایر نوشت: “خیره کننده!”

پس از “ragamuffin” نظر عناوین ساخته شده در اوایل سال جاری کایل عذرخواهی در یک پست توییتر که در اینجا دیده می شود.

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز جانباز اذعان کرد که آنچه او گفت: در مورد دنیس بود “خوب نیست” و توضیح داد که “ragamuffin” یک کلمه مادر او استفاده می شود به تماس با او هنگامی که او را “کثیف” به دنبال به عنوان یک کودک در 1970s. کایل اعتراف کرد که ترکیبی از “margaritas, خستگی, & احساسات” در بازیگران مهمانی شام آورده بدترین در او و او اذعان کرد که دنیس است که یک زن زیبا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>