د’Mornay پيرسون-ال بازده به اظهارات پس از Coronavirus-کوتاه XFL روی لئامت دادن

لاس وگاس اظهارات آورده سابق نبراسکا Cornhusker گیرنده گسترده ای را به ریختن (فولد) در روز پنج شنبه. این تیم است که با اضافه کردن سرعت از طریق پیش نویس اضافه کردن یک کمی بیشتر با امضای ده’Mornay پيرسون-ال.

Charean ویلیامز از ProFootballTalk گزارش این تیم به ارمغان آورد و این بازیکن تنها چند هفته پس از روی لئامت دادن خود را با XFL آمد به یک پایان ناگهانی. پيرسون-El خواهد شد یک بار دیگر در رقابت برای یک نقطه در روز افتتاحیه فهرست. او حداقل یک بیت از آشنایی در آن جرم و کادر مربیگری در گوشه ای خود را.

گیرنده رفت و به سقوط اردوگاه با اظهارات سال گذشته و به نظر می رسد در تمام چهار تیم خود را در بازی های پیش فصل. یک آگوست 22nd, مسابقه برابر Green Bay Packers بهترین بود از دسته تا کنون. در آن بازی او گرفتار شش پاس 38 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما. او بالغ بر نه جلب و 70 متری در طول این فصل اما هرگز به بازی در طول فصل به طور منظم.

این بهار پیرسون-ال ساخته شده پرش به نوپا XFL شد و راه خود را به عنوان یکی از بالا تصویب فو در لیگ. سپس coronavirus جاروب در سراسر کشور و فصل قرار گرفت قابل تامل است. چند هفته پس از به تعویق افتادن این XFL خورده و پيرسون-ال و بقیه از سنت لوئیس Battlehawks هم تیمی شد, نمایندگی رایگان یک بار دیگر. در پنج بازی با سنت لوئیس سابق Husker گرفتار 23 عبور برای 209 متری و دو touchdowns.

پيرسون-ال بسیار سفر در طول دوره فوتبال خود را حرفه ای. در علاوه بر این به بازی در هر دو NFL و XFL پیرسون-El همچنین برای دیگر بهار فوتبال لیگ اتحاد لیگ فوتبال آمریکایی (AAF). که در لیگ, بازی های برگزار شده برای دریاچه نمک سیملی و تا به حال 36 پذیرایی برای 414 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در هشت بازی. متاسفانه که لیگ خورده در وسط آن فصل فقط به عنوان به خوبی. سابق Cornhusker همچنین زمان صرف شده در واشینگتن ردسکینز’ فهرست و همچنین به عنوان یک چند هفته با لامپ کم مصرف به عنوان یک عضو از مونترال Alouettes. او فوتبال حرفه ای روی لئامت دادن به دنبال یک حرفه ای موفق در نبراسکا که در آن او تیم را بالا زدن توپ returner به عنوان به خوبی به عنوان سریع ترین گیرنده.

اگر پيرسون-ال در حال رفتن به اظهارات فهرست برای سال 2020 فصل او را مجبور به غلبه بر برخی از رقابت سختی در موقعیت خود. مقابل دفتر انتخاب یک جفت عبور فو در آن به تازگی به اتمام سال 2020 پیش نویس NFL. که شامل اولین کلی انتخاب هنری Ruggs III. آلاباما زرشکی جزر و مد محصول در نظر گرفته شد سریع ترین گیرنده در چه بود بسیار عمیق طبقاتی در موقعیت خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>