شنبه شب دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود سخنرانی در SNHU عرصه در مرکز شهر منچستر, New Hampshire, ساخت نهایی زمین به رای دهندگان پیش از انتخابات مقدماتی.

با توجه به تپههمه نامزدها تاکید کرد نیاز به متحد پس از اولیه است و بیش به منظور شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تنش بالا بود اما با طرفداران هر نامزد بسته بندی شده در 12,000 شخص عرصه است. قابل توجه حامیان سناتور. برنی ساندرز ورمونت و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg حامیان درگیر شدند, شعار, در, رقیب نامزد.

“من می دانم که وجود دارد اختلاف نظر در اتاق من می بینم که من تشخیص دهد که” ساندرز گفت: در طول سخنرانی خود.

“اما با وجود اختلاف نظر در نامزدهای ما در حال حمایت… ما با هم می آیند به شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ این کشور” سناتور اضافه شده است.

Buttigieg تن به تن خود را به عنوان یک نامزد تغییر نسلی را نشان می دهد در طول سخنرانی خود که دموکرات ها نیاز کسی که از یک شهر کوچک در غرب به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.

“ما خسته بودن کاهش می یابد به یک punchline در واشنگتن سیاست و آماده هستند برای کسی که به صدای ما به واشنگتن, کنگره,” او گفت:.

ساندرز حامیان اقدام به قطع Buttigieg سخنرانی با شعار “وال استریت پیت” اما 38 ساله حامیان در پاسخ با شعارهای خود را.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن — که به پایان رسید چهارم در آیووا — تحویل یک سخنرانی آتشین دریافت تشویق ایستاده از جمعیت است. بایدن خواست همه دموکرات ها به رای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در سال 2020 پایانی سخنرانی خود با “اجازه دهید آن را در حال حاضر, در حال حاضر, در حال حاضر!”

سناتور. الیزابت وارن ماساچوست — که شده است غوطه وری در پای صندوقهای رای هر دو در نیوهمپشایر و جاهای دیگر نشان می دهد که حزب دموکرات نیاز به معرفی یک زن به منظور به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان در ماه نوامبر.

“راه من آن را ببینید, آنها را حفظ کرد و گفت که [یک زن نمی توانید برنده شوید] راست تا این مرحله ما در مبارزه با ما باقی بماند و ما برنده شدن” وارن گفت.

سناتور. ctq از مینه سوتا همچنین صحبت در مورد اهمیت دموکراتیک وحدت تبدیل شدن عاطفی در حالی که بحث طولانی شات انتخابات ریاست جمهوری است.

کارآفرین اندرو یانگ بود که با استقبال خود و ساندرز هواداران نیز برگزار شد مختصری از سخنرانی به عنوان میلیاردر تام Steyer که بر اهمیت در حال اجرا در برابر تهمت بر مسائل اقتصادی است. هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard و سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک همچنین گفت در این رویداد است.

با توجه به آخرین نظرسنجی Sanders مورد علاقه را به نفع خود, نیوهمشایر, داشتن, نگهداری, هفت نقطه سرب بیش از Buttigieg. بایدن در جایگاه سوم با 11 درصد پشتیبانی و وارن در چهارم رای گیری در نه درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de