دموکرات کنگره Ilhan عمر می تواند در مواجهه با چالش های غیر معمول این سقوط — تلاش برای برنده شدن در انتخابات در برابر یک حریف جمهوری خواه است که در اجرا از قانون است.

جمهوری خواه مجلس نامزد دانیل استلا یکی از پنج جمهوری خواهان رقابت برای این حزب نامزدی را در اولین دوره کنگره در مینه سوتا منطقه اما “دیلی بیست گزارش داد که استلا بر روی لام به عنوان او گریخت و به جرم دزدی از مغازه اتهامات عنوان شده علیه. استلا گزارش شده است می خواستم برای ماه ها در یک حکم بازداشت و پس از او موفق به نشان می دهد تا برای چند جلسات دادگاه در ماه اکتبر و روشن نیست که در آن او در حال حاضر.

در این گزارش اشاره کرد که رمز و راز از استلا محل عمیقتر این هفته زمانی که یک نظریه پرداز توطئه با یوتیوب زیر 50000 مشترکین ادعا کرد که او از اقامت در یک هتل در ویسکانسین بود و در نوعی از خطر است. تعداد زیادی از مردم به نام این هتل باعث شده پلیس برای آمدن به صحنه است.

استلا در حال حاضر عناوین ساخته شده برای برخی از آتش زا پست در رسانه های اجتماعی از جمله اتهام که عمر یک دارایی برای دولت ایران. این منجر به توییتر تعلیق استلا حساب در ماه نوامبر.

هنوز در حال بررسی اتهام جنایت و بالقوه است که او در اجرا از قانون متوقف نشده استلا مبارزات انتخاباتی در این گزارش اشاره کرد.

“با وجود تمام حقوقی توجه استلا همچنان به کار کمپین خود را—حداقل آنلاین. در علاوه بر این به جمع آوری پول برای مبارزات انتخاباتی استلا ارسال پیام به حامیان او در Facebook و Instagram جمله تبلیغاتی الگوهای رفتاری مورد QAnon.”

عمر اولین زن مسلمان ایمان تا کنون انتخاب شده به مجلس نمایندگان جذب مقدار زیادی از توجه را از نظریه پردازان توطئه در سمت راست. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از ترول اینترنت یعقوب Wohl ادعا کرد که زندگی اش را تهدید شد در حالی که او گفته در حال بررسی اتهامات که عمر ازدواج کرده بود برادرش در یک شگرد برای به دست آوردن مطلوب وضعیت مهاجرت.

به عنوان روزانه وحش اشاره کرد بعدا مشخص شد که Wohl فرستاده بود تهدید به مرگ خود را از حساب او ایجاد شده است.

اتهامات علیه استلا کشیده شده اند انتقاد از مخالفان جمهوری خواه نیز هست. توری جانسون یک کارآفرین است که در حال اجرا برای نامزدی گفت: روزانه وحش که استلا اقدامات به نظر نمی آید بسیار خوب برای ایران.

“نامزدهای بازتاب حزب در یک راه و آن را بازتاب خوبی از این حزب در یک معنا” جانسون گفت. “اما در حال حاضر در سیاست شما را یاد بگیرند که مردم فراموش کرده اند همه انواع از راه نگاه کردن به همه چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im