دمی رز Stuns در غوطه ابریشم لباس

یک بار دیگر دمی رز wowed او 13.9 میلیون Instagram followers با آخرین پست. این زمان پر گوشت, سبزه, مشترک دو عکس نمایش به صورت اسلاید از خودش تکان دادن پورنو حوله تن پوش که نشان داد برخی از جدی پوست. لباس بلند و گشاد بود و کرم رنگ با سیاه و سفید توری لوله کشی.

در اولین تصویر دمی نشسته بر روی یک خردل زرد کوچ یک پا عبور بیش از دیگر. او به طور مستقیم در دوربین نزدیک دهن لبخند بر روی صورت خود. دهان او تبدیل شده بود تا در گوشه چشمان او درخشان است. او کج شده سر او را کمی.

دمی برگزار شد یک طلا-راه راه فنجان قهوه در دست او سر زانو. او تله سگ در کنار او نشسته فر.

این shortie لباس چسبیده به دمی منحنی آن پارچه ابریشمی اضافه کردن به اغوا کننده ماهیت این گروه است. این یقه از شرجی پوشاک برش آنقدر کم است که او انگیز مجسمه نیم تنه و کافی رخ شد بر روی صفحه نمایش کامل. لباس بلند و گشاد بود آنقدر کوتاه است که آن را به طرفداران او یک دید کامل از دباغی ران.

دمی کشیده در سراسر مبل در تصویر دوم. این تصویر گرفته شده از یک زاویه بالاتر از اول اجازه می دهد بینندگان به دامنه کامل از ساز و برگ خود را. لباس بلند و گشاد گره خورده بود در دور کمر. آستین billowed از آرنج. او را تحت فشار یک دست به روی نیمکت در حالی که دیگر raked از طریق ریشه های خود را.

انگلیسی مدل عینک بلند, شکلات, قفل جدا در وسط و آنها آبشاری پایین یک شانه در یک جست و خیز کردن حجیم فر.

او عینک کوچک الماس خاتم در گوش او. او ناخن بلند شد لاکی با اسطوخودوس لهستانی.

دمی تیره ابرو قوسی بیش از عسل چشم قهوه ای. او پر و فر مژه به سمت بالا در مد دراماتیک. آنها به نظر می رسد به swiped با ریمل مژه و ابرو.

او استخوان های گونه ظهور ظاهر برجسته و براق با bronzer. او به نظر می رسد به پوشیدن گلگون براق در پوست پوت.

دمی طرفداران flocked به بخش نظرات این پست در خیل مشتاق به دوش مدل در ستایش و تعارف.

“Omg تو soo قشنگ” gushed یک فن است.

“داغ” قدردانی کرد یکی دیگر از کاربران شبکههای اجتماعی با اضافه کردن سه شعله emoji.

“کامل” نوشت: یک سوم پیرو.

“خیلی دوستداشتنی و زیبا” به اشتراک گذاشته شده یک چهارم فرد است.

این Instagram مجموعه متصلب تا بیش از 114,000 دوست دارد و بیش از 1200 نظرات در یک ساعت.

در علاوه بر این به آخرین نشاط پست دمی رز نیز به اشتراک گذاشته چند فیلم در Instagram داستان خودش پوشیدن fat لباس قرمز است که نمایش تمام دارایی های خود را و flaunted او شکل ساعت شنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>