دمی رز با دو شایان ستایش سگ فقط در یک اندازه تی شرت

انگلیسی, بمب, دمی رز مشترک زیرچشمی نگاه کردن به او به طور منظم با 13.8 میلیون Instagram followers در آخرین Instagram پست که در آن او مطرح در کنار دو سگ در حالی که تاب یک گروه گاه به گاه. دمی شامل geotag از لندن, انگلستان, انگلستان به او پست و عکس ها به نظر می رسید که دستگیر شده اند در خانه.

دمی فر بود تا در محیطی گرم و به دنبال بژ کوچ با بالش های هندسی طلا چاپ به حق او و بنفش بالش به سمت چپ او. او پیوسته بر روی نیمکت توسط دو شایان ستایش سگ هر دو تاب قلاده و لذت بردن از زمان با دمی.

در حالی که دمی اغلب tantalizes پیروان با آشکار گروه است که نمایش او رخ و منحنی و برگ او در آخرین پست پوشش منحنی او. او را لرزاند اندازه تی شرت سفید با برخی از گرافیک چاپ بر روی قفسه سینه. خدمه گردن تی شرت مخفی او مجنون رخ و پیراهن خود را به حال سست مناسب دستکاری بیش از منحنی او به جای چسبیده به آنها و نمایش او هیکل ساعت شنی.

اما تا هنوز موفق به ساخت این نگاه سکسی با پوشیدن آنچه که به نظر می رسد به هیچ کف با پیراهن یا حداقل هیچ کف آن قابل رویت بود فراتر از سجاف به اندازه تی شرت. کون ران و گوساله شد بر روی صفحه نمایش کامل و او تا به حال پا بر روی نیمکت به عنوان او با لبخند در دوربین.

دمی بلند, سبزه, قفل کشیده شد تا در یک موی دم اسبی بالای سر او با او گیسوان آبشاری در فر. او تا به حال پررنگ ابرو که قاب چشم او, مژه بلند و یک دوز از سرخ شدن است که به او یک شیرین, طبیعی, تب و تاب بودن.

دمی همچنین شامل یک دوم ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او بود snuggling با دو شایان ستایش سگ در همان موقعیت زل زده به پایین در یکی از سگ به جای در دوربین.

پیروان خود کاملا به روز رسانی برخی از بازیگران از دوستان چهار پا خود را و پست متصلب تا بیش از 104,600 دوست دارد در عرض فقط یک ساعت. آن را نیز دریافت 1,054 نظرات از طرفداران خود را در همان زمان.

“کسی که آرایش خود را هنگامی که در قرنطینه?” یکی از طرفداران پرسید: عشق دمی زیبایی نگاه کنید.

“من دوست دارم شما باد. شما الهام بخش من به بهترین نسخه از خودم” یکی دیگر پیرو اضافه شده است.

“زرق و برق” یکی از طرفداران گفت: به دنبال دو قلب چشم از emoji.

“این بسیار زیبا” یکی دیگر اضافه شده است.

دمی را دوست دارد به رخ کشیدن منحنی او در شنا و اغلب در انتخاب به سختی وجود دارد حالا به برجسته دارایی های فراوان. فقط دیروز به عنوان Inquisitr گزارش دمی به اشتراک گذاشته شده در یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او مطرح در نارنجی است که در سمت چپ کمی به تخیل. او کشیده در بستر در معده او نشان کردن باور نکردنی عقب در شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>