دمی رز می شود شرجی در یک ریزه نارنجی بیکینی

دمی رز حیرت زده او 13.6 میلیون پیروان خود تصویری از خودش را در یک لباس شنای زنانه دوتکه است که او به تازگی ارسال شده در Instagram داستان.

در تاریخ تصویر, بمب, سبزه, عینک خربزه رنگ لباس شنای زنانه دوتکه رشته با نارنجی تیره لوله کشی در حالی که او ایستاده بود در ساحل. دو مثلث کوچک خود را تحت پوشش نیم تنه خود کافی رخ. لباس شنا بالا بود آنقدر کوچک است که او تقریبا ریخته خارج از آن.

کف تقریبا تضعیف حق از او نیز هست. آنها تنها برگزار کردن این رشته ها که نشسته بالا بر روی باسن خود نشان کردن ران و, ساخت بلند و لاغر به نظر می رسد به رفتن برای همیشه.

دو قطعه سمت چپ کمی به تخیل و دمی نشان داد مقدار زیادی از پوست در این گروه است. آغوش او بودند و باب روز او midriff دباغی و محکم بسته شده است. او ساعت شنی رقم تنها برجسته کوچک, لباس شنا.

مدل جفت شده به دست کت و شلوار حمام با قرمز-نارنجی دایره عینک آفتابی است که او بر روی پل بینی او عسل چشم قهوه ای خیره میماند.

او مربع شکل ناخن رنگ شد با یک نور صورتی رنگ است. او در پایان با یک گردنبند با آویز دایره که نشسته بالا در قفسه سینه خود را.

دمی عینک بلند گیسوان در پیچیده و حجیم شهری است که چرخش بیش از یک شانه و به زمین افتاد به او مجسمه نیم تنه. سبک آغاز شده و تقریبا در ریشه مو و به اتمام برساند تا آن را از شانه خود را. بسیاری از سست رشته های آویزان در جلو قرمز درخشان در آفتاب و دمیده شدن در نسیم. برخی از نور قهوه ای قفل در نوار ظاهر به بور.

به عنوان برای او آرایش دمی اجازه بسیاری از زیبایی های طبیعی خود را از طریق درخشش نور خورشید را برای فیلتر کردن از طریق عینک آفتابی به گونه اش گلگون به نظر می رسد. او همچنین عینک مژه ها ضخیم و پر مانند و آنها فر بطرف بالا تقریبا اوج استخوان ابرو. درب او را در ظاهر به swiped با خط چشم سیاه. او عینک, برهنه, براق در پوست پوت.

به عنوان طرفداران دانم دمی اغلب سهام عکس از خودش در, حالا در Instagram شبکه و داستان. در یکی از آخرین لباس شنا, جرقه بزند, او عینک یک یوزپلنگ-چاپ شلاق زدن دو قطعه در حالی که او در کوه های آلپ فرانسه. او به نظر می رسد در یک اسپا و ساخته شده مطمئن شوید که برای گرفتن یک عکس از خودش در آینه به منظور اطمینان از پیروان خود رو کامل نگاه او risqué شنا.

قبل از آن دمی عینک مد قرمز نوا است که نشان داد برخی از جدی منحنی از جمله او پر گوشت سینه و هیکل ساعت شنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>