دهلی خشونت: SDPI نگران بیش از بلندگو ایستاده

توسط پرویز باری

دهلی نو: اجتماعی حزب دموکرات از هند (SDPI) است ابراز غم و اندوه بر قاطعانه ایستاده سخنران به بحث در Lok سبها اخیر وحشتناک خشونت در دهلی قبل از هولی. سخنران به حالت تعلیق در هفت عضو از حزب کنگره برای خواستار فوری بحث در مورد این مسئله است که در آن بیش از 50 نفر کشته و صدها نفر مجروح و خواص و ارزش کرور روپیه نابود شده است.

دهلی شورش در مقابل Coronavirus

SDPI ملی رئیس جمهور M. K. Faizy گفت که آن پوچ است که در حالی که دولت حتی حاضر نیست که بیانیه ای را در مورد برنامه ریزی خشونت و خرابکاری در این شهر که منجر به کشته شدن پنجاه عجیب و غریب مردم است mouthed در مورد کوروناویروس که به کشته شدن یک هندی.

Faizy اظهار داشت پس از نارندرا نخست وزیر در حال حاضر اعلام کرد که او نمی خواهد جشن هولی ایستاده با قربانیان کرونا ویروس در جای دیگر سخنران موظف است به مردم اجازه می دانم که منطق پست-هولی بحث در مورد یک خطرناک تر قتل عام که منجر به مرگ نمرات از سرخپوستان در زیر بینی خود را. این مسخره است که Lok سبها بلندگو به جای کارگردانی خزانه نیمکت برای شروع بحث بر سر خشونت فورا به حالت تعلیق هفت نفر از اعضای حزب کنگره از خانه برای بقیه جلسه مجلس برای دفع مشکل در انجام خانه.

نگرانی دهلی خشونت

در حالی که بسیاری از کشورها و سازمان ملل متحد ابراز نگرانی خود را در مورد وضعیت در دهلی نو هر دو نخستوزیر و وزیر Amit Shah هستند و مادر در مورد خشونت و نگه داشتن دور از مجلس.

او با اشاره به این که BJP سخنرانی نفرت سازان که باعث خشونت در حال نشستن معاف از مالیات در مجلس نشان می دهد همدستی حزب حاکم در خشونت است. دموکراسی در کشور است و تنفس آن آخرین نفس. با تشکر از مودی-شاه, ترکیب, دیوان عالی کشور, ارتش CBI و همه نهادهای دیگر هستند kowtowing به استبدادی حاکمان او اضافه شده است.

به نظر می رسد که دولت در حال برنامه ریزی چیزی جدید برای منحرف کردن توجه مردم به آن نیاز دارد برخی از زمان برای ساخت falsities یا به هماهنگ “تروریستی” حملات در جایی گفت: Faizy.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>