دهلی خشونت: SC می گوید پلیس حرفه ای مستقل

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز چهارشنبه گفت: محیط زیست در پایتخت بود منجر به آن را به شنیدن درخواست برابر شاهین باغ معترضان به عنوان تلفات در دهلی خشونت بیش از کا عبور 20.

یک نیمکت از قضات سانجی کیشان کال و K. M. یوسف با اشاره به ناتوانی پلیس به کار بدون در نظر گرفتن دستور العمل از هر کسی که منجر به گسترش خشونت که فوران در فوریه 23.

عدالت یوسف گفت: “با توجه پلیس انفعال من می خواهم بگویم برخی از چیزهایی. اگر من را نمی, پس از آن من نخواهد بود تخلیه وظیفه من… من وفاداری نسبت به این نهاد اساسی و ملت است.”

دادگاه راس معوق دادرسی تا مارس 23 عنوان آن کشیده تا پلیس دهلی برای آن انفعال بیش از چهار روز گذشته زمانی که خشونت گسترده در سراسر Gokulpuri, Jafrabad, Maujpur, Seelampur, Chand باغ در میان دیگر مناطق در پایتخت شرقی است.

وکیل عمومی Tushar مهتا خواست دادگاه خودداری از هر گونه قوی مشاهده آن را به عنوان خواهد demoralise نیروی پلیس است.

“در این محیط شما نباید چنین اظهارات” او ادعا.

این متوقف نمی شود عدالت یوسف که در ادامه به یک قوی مشاهده روی پلیس عملکرد است.

“مشکل عدم حرفه ای و استقلال در پلیس… اگر آن را باید انجام شود قبل از این وضعیت نمی خواهد بوجود آمده اند.”

مهتا همچنان به شی به عدالت یوسف اظهارات این استدلال که یک پلیس در حال حاضر در درگذشت شلیک توسط “خصوصی گلوله” و معاون کمیسر پلیس تقریبا بدون محاکمه اعدام توسط اراذل و اوباش.

“او (DCP) در یک… ما آگاه هستند از واقعیت که در آن پلیس تابع. ممکن است این زمان برای قرار دادن سرزنش در نیروی,” او گفت:.

ابراز نگرانی عمیق از دست دادن زندگی در جهش از خشونت در بسیاری از نقاط شهر عدالت یوسف با این حال توصیه می شود هند نیروی انتظامی باید از ما یاد بگیرند و پلیس بریتانیا که طول می کشد عمل بلافاصله و بدون انتظار برای تحریم مقامات بالاتر.

“اگر کسی باعث التهاب سخنان آنها را به عمل. آنها (پلیس) آیا منتظر نیست برای سفارشات,” او گفت:.

مهتا هم به شدت اعتراض این مشاهدات و گفت که اگر پلیس دهلی شدند به عمل مطابق با آن همتایان غربی پس از آن “دادگاه خواهد بود که برای اولین بار به مداخله”.

دادگاه تصریح کرد که این مرکز گرفته نشده بود گام های مناسب اجازه می دهد تا پلیس دهلی به کار حرفه ای برای القای ایمان به حکومت قانون است.

ابراز غم و اندوه بیش از از دست دادن زندگی Jutice یوسف همچنین با اشاره به اجرای بالا حکم دادگاه در پراکاش سینگ مورد را به پلیس موثر تر و حرفه ای در آن انجام شده است.

یک درخواست ثبت شده به دنبال جهت به پلیس به ثبت نام دپو در شکایت های ساخته شده در رابطه با حملات آغاز شده است که در شب فوریه 23 و تشدید در طول روز ob فوریه 24.

کاهش به گسترش دامنه این طومار که بر پاکسازی جاده محاصره در شاهین باغ دادگاه در زمان ادراک اخیر افزایش خشونت در نقاط مختلف پایتخت است.

بالا دادگاه گفت: دادگاه عالی دهلی نو در حال حاضر در حال ضبط از ماده است.

در 17 فوریه مطابق با apex دادگاه جهت ارشد مدافع سانجی پرچین و مدافع Sadhana Ramachandran مذاکرات با معترضان در شاهین باغ به روشن جاده ها محاصره و تغییر در اعتراض به برخی از مکان های دیگر است. بالا دادگاه خواسته بود آنها را به فایل گزارش در این زمینه است.

“آنچه اتفاق افتاده این است که بسیار مایه تاسف است و آن را باید اتفاق نمی افتاد….ما به گسترش ambit از شاهین باغ مورد و مردم می توانند به دنبال درمان با تشکیل پرونده دادخواست جداگانه در این موضوع گفت:” دادگاه عالی.

عدالت کال پس از بررسی گزارش های ارائه شده توسط پرچین و Ramachandran گفت که او رفته از طریق گزارش و به منظور حل و فصل این موضوع مردم باید به جلو آمده.

او اصرار داشت روند تعامل با مردم باید ادامه یابد. “گاهی اوقات وضعیت مطالبات خارج از جعبه راه حل… ما سعی می کنیم گاهی اوقات. من را دیده اند مخاطبان (پرچین و Ramachandran) قرار داده و در هر تلاش (برای حل مسئله) و ما پشت آنها. ما نمی تواند تضمین نماید که آنها موفق خواهد شد” عدالت کال گفت: ارسال این موضوع برای بیشتر شنیدن در مارس 23.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>