دهلی خشونت: Hyd کمیسر پلیس بازديد شهر

حیدرآباد: در پی کا خشونت های مرتبط با مواج در دهلی نو برای سه روز حیدرآباد پلیس در آماده باش هستند برای جلوگیری از هر گونه مشکل احتمالی در این شهرستان است.

اگر چه مقامات ارشد پلیس از نزدیک نظارت بر وضعیت در اشتراکی حساس جیب این شهرستان است. اما کمیسر پلیس Anjani کومار در اواخر شنبه شب در بازدید از شهر قدیمی و تعامل محلی و همچنین با خرده فروشندگان.

به منظور انداختنش اعتماد به نفس در میان اذهان عمومی حیدرآباد شده اند در تلاش برای انتقال پیام به مردم در شهرستان است که وجود دارد هیچ چیز به ترس و پلیس در کار دور ساعت.

“من احساس بسیار بد بعد از دیدن چنین وضعیتی ترسناک در دهلی نو در حیدرآباد در حال صلح با محبت و ایمان تمام محتوای در حال گردش در رسانه های اجتماعی. پلیس ادامه خواهد داد به مراقب باشند برای چند روز آینده. “وجود دارد هیچ ورودی خاص در مورد هر گونه مشکل. به عنوان یک اقدام احتیاطی گشت زنی گذاشتم” گفت: Anjanin کومار

تمام ایستگاه خانه افسران و دستیار کمیسیون از پلیس خواسته شد به ماندن هشدار در اواخر شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>