دهلی نو به 9000 جدید اتوبوس در سال آینده: Kejriwal

دهلی: دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, در روز جمعه گفت: 9,000 اتوبوس در کل مستقر خواهد شد در آینده یک سال در سرمایه های ملی او به عنوان پرچم خاموش 100 طبقه پایین AC اتوبوس.

اتوبوس پرچم-از Rajghat انبار در حضور دهلی وزیر حمل و نقل کایلاش Gahlot هستند مجهز و فوق مدرن و امکانات دولت از هنر ویژگی هایی مانند تشخیص آتش و سیستم های نظارت از راه دور سیستم جیپیاس انتقالها وحشت دکمه های دوربین مدار بسته و هیدرولیک آسانسور و رمپ ویلچر برای راحتی متفاوت-abled.

در سخنرانی خود در مراسم تحلیف Kejriwal گفت: این شهرستان خواهد شد 9,000 اتوبوس اضافی و دولت او در حال کار در جهت revolutionising دهلی سیستم حمل و نقل.

“من می خواهم تبریک به مردم دهلی نو که 100 کم جدید-طبقه AC اتوبوس شده اند پرچم خاموش در جاده ها از سرمایه های ملی. ما از شنیدن ادعا می کند که این اتوبوس که تنها پرچم به دلیل انتخابات, اما من می خواهم بگویم که اتوبوس در حال مستقر حتی پس از انتخابات است. دولت دهلی نو در حال رفتن به استقرار 9,000 اتوبوس ها در جاده ها از سرمایه های ملی در سال آینده” وزیر گفت.

در حالی که به اشتراک گذاری چشم انداز خود را برای بخش حمل و نقل در دهلی نو Kejriwal گفت: او را به نوبه خود بخش حمل و نقل در دهلی نو به یک مدل و مدرن بخش.

“پس از انتخابات من در جلسات با بخش حمل و نقل, و ما در حال کار در جهت انقلابی بخش حمل و نقل در دهلی نو. مناقصه الکترونیکی برای اتوبوس نیز تصویب شده است و جدید الکترونیکی اتوبوس خواهد بود تهیه شده تا پایان ماه مارس است.”

اتوبوس در حال 37-seater و تمام هیدرولیک آسانسور برای راحتی متفاوت-abled.

همچنین 14 وحشت دکمه های نصب شده در داخل اتوبوس — هفت هر طرف. دوربین های مدار بسته نصب شده در داخل اتوبوس.

این اتوبوس ها تشخیص آتش و سیستم سرکوب.

100 اتوبوس را طبقه در 16 مسیرهای مختلف در سراسر شهر با حداکثر تعداد (نه) در حال اجرا بین Sultanpuri ترمینال به Kendriya ترمینال.

این اتوبوس ها تولید شد توسط JBM خودرو با مسئولیت محدود. اجرا از گاز طبیعی فشرده (CNG).

“این طبقه پایین CNG AC خدمات اتوبوس نورد شده تحت خوشه ای طرح برای اولین بار در دهلی نو خواهد شد و در خدمت امروز به بعد” Nishant Arya, مدیر اجرایی, JBM گروه شرکت گفت: سرپرستان.

او گفت: در مجموع 400 دستگاه اتوبوس مستقر خواهد شد و در مراحل مختلف در سراسر شهرستان.

“در مجموع 250 اتوبوس از جمله 100 پرچم خاموش خواهد شد در جاده مارس به پایان افزود:” در حالی که صحبت کردن به سرپرستان.

Arya گفت: اتوبوس تمرکز بر زنان ایمنی و مجهز به دوربین های مدار بسته همراه با ترس و وحشت و ایمنی را فشار دهید.

“اتوبوس نیز همراه شارژ تسهیلات و سگدست نصب صندلی تسهیل فضای ذخیره سازی بیشتر.”

Arya گفت: اختصاص داده شده رنگ صورتی کرسی شده اند مشروط به زنان مسافر در این اتوبوس.

در حالی که AC اتوبوس که تنها در DTC اتوبوس Arya گفت: دولت تصمیم به شامل است که در خوشه طرح به عنوان آن را می خواستم به امکانات بیشتر برای مسافران.

“از این رو این ایده برای AC اتوبوس تحت خوشه طرح بالا آمد” آریا اضافه شده است.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>