دهلی نو مجموعه 2 اسکان موقت در مدارس برای مهاجران

دهلی نو: با هزاران نفر از مهاجران thronging دهلی-Uttar Pradesh مرزها و تلاش برای بازگشت به خود بومی متحده توسط هر موجود حمل و نقل و یا حتی پا , Arvind Kejriwal, دولت آغاز شده است راه اندازی اسکان موقت برای آنها در آن مدارس است.

دهلی معاون وزیر و وزیر آموزش و پرورش Manish Sisodia روز یکشنبه گفت: دو مدرسه در مناطق مرزی افتتاح شده است برای مهاجران در روز شنبه — در نند Vihar و غازیپو.

نه فقط سرپناه و مواد غذایی نیز مرتب در این مدارس برای کسانی که مایل به ماندن است.

“در روز اول تنها هفت-هشت نفر تبدیل شده است. ما امیدواریم که که بیشتر خواهد شد و امکان استفاده از این ترتیبات” Sisodia گفت.

این کشور تحت 21-day مستند از نیمه شب شنبه به علت coronavirus ترساندن با مهاجران در حال حرکت به مکان های مادری خود به عنوان های مختلف فعالیت های اقتصادی به یک مجازی متوقف شد.

اما هزاران نفر از این مهاجران گیر هستند در دهلی مرز با کشورهای همسایه.

دولت دهلی نو آغاز شده است 568 گرسنگی امداد مراکز در مدارس جدا از 238 شب پناهگاه برای ارائه مواد غذایی به بیش از چهار لاخ مردم روزانه.

Kejriwal روز یکشنبه گفت: این مستند باید اجرا شود به طور جدی گفت: با جنبش مردم هدف از مستند شکست خواهد خورد.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>