دهلی شورش: 85-yr-زن سوخته به مرگ در خانه اش

دهلی نو: حرکت.در جمع خبرنگاران در زمینه خطر زندگی خود را برای گزارش خشونت مرگبار در دهلی نو. یک حادثه وحشتناک از 85 سال سن-پیر سوخته در خانه اش مستند شده در پورتال خود را.

گفتند: در حدود ظهر در فوریه 25, زمانی که محمد سعید Salmani بود خرید شیر برای خانواده او موفق به دریافت یک تماس از پسر جوان خود را. مسلحانه اراذل و اوباش در حدود 100 نفر وارد شده بود خود را به خط در Gamri فرمت حدود 1.5 متر از Khajuri خاص در دهلی نو و تنظیم شد مغازه ها و خانه ها را به آتش کشیدند. چهار طبقه بیش از حد شده بود را به آتش کشیدند و خانواده اش به دنبال پناه در پشت بام.

زمانی که Salmani فرار به سمت او لین مردم از همسایه خطوط مهار او. “آنها به من گفت که آن را بیش از حد خطرناک من می تواند کشته شود و من فقط باید صبر کنید چون آنچه اتفاق افتاده است در حال حاضر اتفاق افتاده است” گفت: Salmani یک زن 48 ساله صاحب یک readymade garments کسب و کار. “گیر کرده بودم برای ساعت ها فکر کردن که خانواده من مرده بود تمام وقت است.”

در حالی که بسیاری از خانواده اش جان سالم به در برد آتش سوزی Salmani مادر 85 ساله اکبری, کشته در آتش سوزی در طبقه سوم از خانه خود را. خود ساختمان سوخته بود از جمله خانواده خیاطی, کارگاه های آموزشی در دو طبقه است. Salmani ادعا می کند که اوباش نیز غارت شده او را از Rs 8 لاخ و همه خانواده جواهرات ذخیره شده در ساختمان است. “من هیچ چیزی در سمت چپ من صفر,” او گفت رفته.در.

اکبری بدن است که در حال حاضر در GTB بیمارستان و خانواده او گفته شده است که او postmortem انجام خواهد شد در روز پنج شنبه. Salmani برنامه ای برای دفن او در روستای خود در مرتا منطقه و همچنین قصد دارد تا یک فایل برای اولین بار اطلاعات گزارش در برابر ناشناخته arsonists.

Gamri فرمت نزدیکی Khajuri Khas یکی از بسیاری از مناطق در سراسر شمال شرق دهلی نو شده اند که مسئولیت خشونت های پس از درگیری آغاز شد و بیش از تابعیت متمم قانون. درگیری میان حامیان و opposers از قانون آغاز شد و یکشنبه شب و بعد از دوشنبه به بعد پس از اوباش شعار “Jai Shri Ram” حمله چندین مسلمان محلات با سنگ lathis و آتش سوزی.

ساکنان مسلمان از Gamri فرمت گفت رفته.که در منطقه خود را دریافت کرده است توجه بسیار کمی از پلیس و رسانه ها تا کنون. روز یکشنبه به عنوان تهدید بیشتر حملات توسط Hindutva اوباش رشد همه ساکنان مسلمان این منطقه با چپ اساسی خود وسایل و پناه با بستگان و دوستان در بخش دیگر از دهلی نو.

“ما نمی دانیم که زمانی که ما قادر خواهد بود برای رفتن به عقب و من فکر نمی کنم ما خواهد بود قادر به ادامه زندگی در این منطقه در آینده گفت:” سهیل اسماعیل (تغییر نام) 30 ساله از Gamri فرمت.

‘آنها سوخته ما قرآن’

با توجه به اسماعیل Gamri است که عمدتا جمعیت مسلمانان با حدود 90 یا 100 مسلمان در خانه و یک مسجد به نام Aziziya مسجد. خشونت در منطقه اول آغاز شد و در شب دوشنبه, مارس 24 که حدود 200 مسلمانان از نقاط مختلف دهلی نو شد, عبور از این منطقه پس از ارائه سالانه Kasabpura Ijtema نماز برگزار شد هر ماه فوریه در یک مسجد در Karol باغ.

“این مردم بودند در خانه راه خود را به سمت لونی و زمانی که آنها رسیده Khajuri منطقه اراذل و اوباش از 100 تا 150 مسلمانان حمله کردند و آنها را با سنگ و lathis گفت:” اسماعیل. حدود 200 مسلمان به دنبال پناه در Gamri را Aziziya مسجد جایی که آنها باقی ماند و تمام شب. در سپیده دم در فوریه 25, گفت:, اسماعیل, محلی ساکنان مسلمان کمک کرد تا آنها را در گروه های کوچک از twos and threes.

بعد که صبح امروز در اطراف 10.45 am اسماعیل ادعاهای زیادی اوباش بازگشت شعار “Jai Shri Ram” و ضد اسلامی شعار و شروع به حمله به مردم و خانه ها با سنگ و بنزین بمب.

“این رفت و برای بیش از دو ساعت در طی آن آنها نیز شکست را به ما مسجد تخریب همه چیز را در داخل و سوخته ما قرآن” گفت: اسماعیل. محلی, پزشکی, فروشگاه نانوایی و دیگر موسسات در منطقه بودند نیز آتش, او گفت:.

“آنها سعی در سوزاندن یک مرد مسلمان بیش از حد, اما او ذخیره شده توسط یک محلی هندو خانواده” اسماعیل گفت.

‘مادر من پیر نمی تواند اجرا’

Salmani چهار طبقه خانه یکی از خانه های چند هدف حمله اراذل و اوباش به آتش سوزی. “خانواده من قفل شده خود را در, اما اوباش شکست باز کردن دروازه و شروع به غارت و تنظیم همه چیز را به آتش گفت: Salmani که شنیده در این مورد در یک تماس تلفنی از پسرش.

Salmani خانواده شامل مادر او اکبری همسرش, دو دختر و دو پسر. او پسر بزرگ زندگی می کردند در طبقه چهارم از ساختمان با همسر خود و زن و شوهر بودند در خانه هنگامی که آتش سوزی صورت گرفت – آنها در یک بیمارستان به دلیل Salmani را حامله دختر در قانون در کار است. “او تحویل یک نوزاد دختر امروز یک روز بعد از ما همه چيز” گفت: Salmani.

زمانی که اراذل و اوباش به آتش کشیده Salmani را خیاطی کارگاه های آموزشی در دو طبقه از ساختمان شش کارگران مشغول به کار وجود دارد به طبقه بالا دوید. به تدریج به عنوان آتش سوزی رز تمام خانواده و کارگران مجبور بودند برای رفتن به پشت بام آن نیز مواج با دود. “مادر من, مادر, پیر و نمی تواند اجرا شود و یا مقابله با همه دود – او در خانه تنها” گفت: Salmani. “اگر من تا به حال شده است وجود دارد, شاید, من می خواهم که قادر به گرفتن تا سقف.”

Salmani خانواده گیر کرده بود روی سقف برای یک ساعت به طور مداوم دود مواج اطراف آنها را. از سقف آنها گلوله ویدئوها از آتش سوزی در مناطق اطراف آن. در یک ویدئو می توان آنها را شنیده و گفت: “نگاه Jai Shri Ram waale بازگشته اند”.

آنها در نهایت پایین آورده از سقف توسط پلیس که در زمان آنها را به Usmanpur ایستگاه پلیس که در آن Salmani شد و در نهایت قادر به پاسخگویی به آنها.

“پلیس در زمان 2.5 ساعت برای رسیدن به منطقه ما پس از خشونت آغاز شده گفت:” اسماعیل. “آنها موفق به متفرق کردن اوباش در حالی که اما و اوباش بود و نه ترس از آنها — آنها فقط رفت و در خطوط دیگر و ادامه داد: حمله به خانه.” در حالی که همه اسماعیل ادعا کرد که خود هندو همسایگان و دوستان خواستار نگهداری آنها و هشدار آنها را به ماندن در خانه.

در حدود 4 بعد از ظهر روز سه شنبه برخی از مسلمانان از Gamri جرأت را به صحبت کردن با پلیس پرسنل. “پلیس گفت: یکی از مسلمانان از منطقه من که اوباش بودند رفتن به بزرگتر و پلیس ندارد نیروهای خود را برای آنها را شامل بنابراین همه ما باید ترک برای ایمنی ما گفت:” اسماعیل که پس از جمع آوری تمام خانواده اش هویت اسناد و چپ به صورت نسبی است. “همه مسلمانان باید از سمت چپ وجود دارد و این به روز رسانی ما در حال گرفتن از ما هندو همسایه است که اوباش هنوز رومینگ در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>