Delhi Metro بیش از حد شرح زیر است ‘اجتماعی فاصله’

دهلی نو: راه آهن مترو دهلی نو شرکت (DMRC) در روز یکشنبه گفته است که با در نظر گرفتن برخی از استراحت و اجتماعی فاصله خود را در طول زمان از شیوع کروناویروس در کشور است.

“ما در حال گرفتن برخی از استراحت و اجتماعی فاصله خودمان را امروز” DMRC توییتی.

مترو دهلی خدمات باقی خواهد ماند و به حالت تعلیق در روز یکشنبه را به منظور کمک به ‘Janata حکومت نظامی” اعلام کرد نخست وزیر نارندرا.

این DMRC گفت: در پی ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’ به مشاهده این جمعه به “DMRC تصمیم به نگه داشتن آن خدمات بسته شده است. این حرکت با هدف تشویق مردم به ماندن در خانه و حفظ اجتماعی فاصله ضروری است که در مبارزه با COVID-19.”

DTC خدمات در دهلی نو نیز به نصف کاهش می یابد به عنوان کشور چهره “Janata مقررات منع رفت و آمد’.

در میان ترس از گسترش coronavirus گسترش در این کشور نخست وزیر مودی در روز پنج شنبه تا به حال از مردم خواست برای انتخاب کردن برای ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه بین 7 صبح و 9 بعد از ظهر

تعداد coronavirus موارد در هند رو به افزایش بوده است به طور مداوم با شمارش عبور از 300 علامت گذاری به عنوان.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>