دهلی نو محقر و پسر مجموعه ماسک درمانگاه,’ کوک 1200+ ماسک به صورت رایگان

“پس از Sourav (پسرش) رو که گران ماسک خانه من آن را به دقت مورد بررسی قرار. نبود یک طراحی پیچیده و من می توانم کوک دو لایه-سه برابر ماسک به راحتی.”

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


Sاون بعد از اولین مستند اعلام شد, Sourav دس از ساکنان دهلی نو به خانه آمد با یک ماسک به این امید که آن را می تواند او را با حفاظت کافی از زمانی که او پا را. اما مادرش Laxmi, بود تحت تاثیر قرار. ماسک نمی شد و قابل شستشو قابل استفاده مجدد و یا حتی تنفس و در عین حال هزینه ای در حدود 300 تومان.

“این خیلی گران است. من بسیار عصبانی و سرزنش او برای این کار چون من ساخته اند می تواند بسیار بهتر ماسک در خانه برای عملا هیچ پول!” او سهام با بهتر هند (TBI).

روز بعد Laxmi 56 ساله خانه دار دوخته شده حدود 25 ماسک. او توزیع دسته اول در میان کارگران و کسبه در مناطق و پس از پاسخ مثبت Sourav نصب پنج “درمانگاه” در محل در دهلی نو به اطمینان حاصل شود که هیچ گیاهی, فروشنده دوره گرد وجار زن یا فرد نیازمند می رود بدون ماسک.

در دو ماه گذشته این مادر و پسر دو دارای توزیع بیش از 1000 ماسک—همه, در خانه, هزینه رایگان و بیشتر به نفع کسانی که نمی توانیم به خرید ماسک حتی در این زمان به چالش کشیدن.

استفاده از یک سرگرمی خوب

delhi free masks laxmi das

Laxmi سهام که او یک خیاط ماهر و اغلب بخیه لباس برای خودش و خانواده اش. “من لذت بردن از این کار باید با دست دوخته شده لباس و بلوز برای دختران من. این عمل در آمد و دستی در مستند” او اصرار دارد.

در حال حاضر آن را فقط Laxmi و Sourav در دهلی نو به خانه به خاطر دو دخترش ازدواج کرده و زندگی خود را در قوانین. شوهر او را در روستای مادری که مستند تحمیل شد. او شده است قادر به بازگشت به خانه است.

“پس از Sourav کردم که ماسک خانه من آن را به دقت مورد بررسی قرار. نبود یک طراحی پیچیده و من می توانم کوک دو لایه-سه برابر ماسک به راحتی. برادر من اجرا می شود یک کارگاه کوچک که در آن او می آموزد محروم به کوک لباس و loungewear و همیشه وجود دارد برخی از قطعات یدکی پارچه در دسترس است. بنابراین ما یک شمع از پارچه را از مغازه خود را, و من به کار” او سهام.

این ماسک ها همه ساخته شده از پنبه به اندازه کافی بزرگ برای پوشش صورت خود را از روی پل بینی تا چانه و تنفس. “در این گرما کارگران نیاز به ماسک به آنها را خفه و یا باعث ناراحتی آنها. که هدف من,” او اضافه می کند.

Laxmi می خواستم به کوک در مجموع 2000 ماسک و آنها را به کشاورزان و دیگر کارگران بومی خود را ایجاد کرد. اما Sourav فکر طرح دیگری—به ویژه به دلیل وجود شفافیت در مورد زمانی که آنها قادر خواهد بود تا سفر بعدی.

رایگان ماسک “درمانگاه” در دهلی نو

delhi free masks laxmi das

“مغازه داران در بازارهای محلی ریکشا دستگاه کشش و مانند دیگر کارگران نمی تواند استطاعت به خرید یکبار مصرف و یا حتی قابل استفاده مجدد ماسک. و آنها را در معرض خطر عفونت به سادگی از آنجا که تعداد زیادی از مردم آنها ارتباط برقرار کردن با. من پیشنهاد ما توزیع ماسک های خانگی به آنها” Sourav توضیح می دهد.

او همچنین می خواستم مطمئن شوید که حداقل تماس با ما در توزیع است. بنابراین او طراحی یک جعبه است که با این نسخهها کار درست مانند یک جعبه دستمال کاغذی در توالت عمومی. شما را بکشد یک روبان دار در خارج از جعبه است که متصل به یک ماسک. فرد زیر شما را یکی دیگر از روبان نوار متصل به یک نام تجاری جدید ،

“من نمی باید هر گونه فلز و یا ظروف پلاستیکی, بنابراین من در زمان جعبه های مقوایی و جعبه شکلات است که دروغ گفتن در اطراف. برای هر جعبه من برش در پایین و مرتب از ماسک داخل آن است. هر جعبه دارای حداقل 12 و حداکثر 30 ماسک در ظرفیت کامل,” او می گوید.

ارتقاء

تا کنون او قرار داده است تا پنج جمله کیت در ورودی از بازارهای محلی و مسکونی خود را خط. یک هیئت مدیره با کلمات “یکی را انتخاب کنید. ایمن ماندن” آویزان بیش از هر جعبه. این تابلو بیش از حد ساخته شده با روزنامه ساخت این 100 درصد بازیافتی پروژه!

Laxmi هنوز انجام نگرفته است. او دوخته بیش از 1200 ماسک که 1000+ در حال حاضر توزیع شده است. نزدیک به 700 نفر از اینها در جعبه و دیگران بودند شخصا به دست کارگران و یاران.

در این مواقع استرس که در آن تعدادی از COVID-19 موارد تنها بالا رفتن هر سهم کوچک کمک می کند تا در شکستن زنجیره ای. با تلاش های خود Laxmi و Sourav در حال حصول اطمینان از هیچ کس در محل خود می رود بدون ماسک به سادگی از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت به خرید یک.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>