دهلی دولت برای راه اندازی آنلاین ریاضی کلاس برای کلاس 9 دانش آموزان

دهلی نو: با هدف بهره مندی حدود سه لاخ کلاس 9 دانش آموزان در سراسر دولت دهلی نو, مدارس, وزارت آموزش و پرورش همکاری با آکادمی خان به پیشنهاد خصوص سرپرستی ریاضی محتوا برای این دانش آموزان است.

همچنین حدود 1000 نفر از معلمان زن و مرد مدارس دولتی نیز آموزش داده می شود توسط آکادمی خان از طریق وبینار.

شایلندرا Sharma, آموزش و مشاور به دهلی وزیر آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان رنج می برند بیشتر در ریاضی و بنابراین برای 10 روز گذشته دولت بوده است با بحث در مورد آکادمی خان چگونه برای حمایت از دانش آموزان از کلاس 9 در ریاضیات.

“آخرین باری که ما تا به حال دیده مدیره نتایج و متوجه شده است که تنها 71 درصد از دانش آموزان ما با تصویب در ریاضی در مقایسه با افراد مانند علوم اجتماعی و زبان است که ما به طور کلی 97 درصد عبور, نتایج” شارما گفت.

او گفت: به ما اجازه نمی دهد رنج می برند دانش آموزان در ریاضی, دولت با همکاری آکادمی خان — یک در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده آموزشی سازمان غیر انتفاعی است که در حال توسعه تعاملی مواد آموزشی برای دانش آموزان است.

Sandeep Bapna مدیر آکادمی خان هند گفت: این برنامه خواهد بود 10 هفته برنامه.

“شروع این جمعه از پدر و مادر را دریافت اس ام اس با یک لینک برای باز کردن که بعد میکرو درس. آن را دو یا سه فیلم و یک زن و شوهر از تمرینات. این درس را به پدر و مادر/دانش آموزان برای 10 هفته. هدف از این برنامه این است که به تجدید نظر در برنامه درسی از سال گذشته و برای آماده سازی دانش آموزان برای سال تحصیلی جدید,” او گفت:.

این همکاری است که انتظار می رود به بهره مندی بیش از 3 لاخ دانش آموزان Bapna گفت.

برای دانش آموزان کوچکتر نمرات — کیلوگرم به کلاس 8 — دولت دهلی نو است ارسال روزانه پیام کوتاه با فعالیت های عمومی به 5,71,661 والدین کیلوگرم به کلاس 8 دانش آموزان است.

روزانه اس ام اس هشدار نیز در حال ارسال به 12,14,049 والدین کیلوگرم به کلاس 12 برای شادی کلاس در خانه.

جدای از این 5,18,626 پدر و مادر از کلاس های 3 تا 8 در حال دریافت تلفن گویا برای ماموریت Buniyaad فعالیت های هر روز متناوب.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>