دهلی دولت discontinues خدمات غیر ضروری

دهلی نو: دولت دهلی نو روز جمعه تصمیم به قطع آن خدمات غیر ضروری تا مارس 31 و اجازه کارگران از جمله بخش های به کار از خانه.

دهلی مجلس نیز خواست در هزینه برای آماده سازی وظیفه بازیکن برای کارکنان خود را برای رسیدن به محل کار در یک چرخش اساس تا پایان مارس.

تصمیم به قطع خدمات غیر ضروری گرفته شده در طول یک جلسه بین وزیر Arvind Kejriwal و تمام روسای ادارات دولتی.

“آن شده است تصمیم به قطع خدمات غیر ضروری از دولت دهلی نو تا 31 مارس است. همه کارکنان از خدمات غیر ضروری شده اند مجاز به کار از خانه” بیانیه ای گفت:.

در خدمات ضروری کارکنان با سن بالاتر از 55 سال نیز می توانید از خانه کار می کنند که تصمیم گرفته خواهد شد توسط روسای ادارات آن گفت.

سر گروه خواسته شده است برای آماده سازی لیست از کارگران که می تواند مجاز به کار از خانه. همه کارکنان از جمله کسانی که کار بر اساس قرارداد پرداخت خواهد شد در طول این دوره است.

“وجود دارد یک ناگهانی افزایش تعداد کورونا ویروس (ویروس) موارد در دهلی نو در 24 ساعت گذشته. همه مقامات و مردم دهلی مبارزه کرده اند این نبرد بسیار سخت است چرا که ما شده اند قادر به مهار این بیماری در سطح جامعه. اما نیاز به تسریع تلاش های ما برای مبارزه با این وضعیت” Kejriwal گفت.

“سلامت ما مقامات و کارکنان بسیار مهم است… کارکنان که در سن بالاتر از 55 ترجیحا باید با توجه به کار از خانه. اما ما نمی خواهد بود قادر به از بین بردن ارشد مردم در بسیاری از خدمات ضروری مانند پزشکان و غیره,” او گفت:.

رئیس جمهوری گفت: کسانی که از خانه کار می کنند باید خود را برای اطمینان از در دسترس بودن از طریق تلفن.

“این است که یک پرداخت را ترک کنند اما کار از خانه. در طول این مدت مردم را از خانه کار می کنند و وجود خواهد داشت بدون کسر از حقوق و دستمزد,” او گفت:.

Coronavirus اپیدمی ادعا کرده است یک زندگی و آلوده به 16 نفر در دهلی نو.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>