Defying Gravity: بمبئی رقصنده قطب Debunks کلیشه و کمک می کند تا شما مشخصه!

“زیبایی در مورد لخت شدن در حال رقص است که هیچ پیش شرط می گوید:” گواهی رقصنده قطب Aarifa Bhinderwala که دارای کلاس ها برای تمام گروه های سنی و نوع بدن در بمبئی

Midway از طریق بالا رفتن از 12-پا-بالا قطب Aarifa Bhinderwala یک بمبئی-بر اساس گواهی قطب رقصنده و مربی آرامی تعلیق خودش وارونه در یک چرخش 180 درجه تقسیم (همچنین به نام اژدها دم) با استفاده از دست او به تنهایی به این آهنگ از O re Chori از Lagaan.

به عنوان آهنگ در ادامه این 31 ساله به زیبایی انتقال به یک حرکت کردن با یک دست می چرخد و انگشتان پا اشاره کرد.

تماشای Aarifa را Instagram ویدئوها شما نمی تواند کمک کند اما تعجب. آشکار است که آنچه که او انجام شده است نیاز به او را به دقت کانال هر بیت از قدرت است که او دارد اما چهره او نشان می دهد هیچ نشانه ای از تلاش مورد نیاز برای این کار. آرام است; حرکت ظریف و اعدام به کمال است.

این تضاد چیزی است که او دوست دارد در مورد رقص و دلایل او معتقد است که آن را به یک ترکیب کامل از هنر و ورزش است.

“علاوه بر این که کاملا سعادتمند, تجربه, رقص قطب توسعه خود را کامل بدن قدرت و استقامت در حالی که اجازه می دهد شما را به هنری بیان خود را از طریق عواملی مانند موسیقی و مرحله آداب معاشرت است. آن است که کل بدن تمرین کمک می کند که توسعه قدرت و انعطاف پذیری و استقامت و استقامت و کنترل و تعادل است. برای من این است که ترکیب کاملی از شن و فضل است که باعث ایجاد یک رویای هوا در اطراف یک دستگاه” Aarifa می گوید بهتر از هند است.

اگر چه او مایل دورتر از آن آسان است برای احساس مانند یک کودک هیجان در تلفن به عنوان او صحبت می کند در مورد او 6 ساله شور و شوق است که همچنین خود را حرفه ای در حال حاضر.

ردیابی ریشه های رقص

در حالی که Aarifa عمیقا پرشور در مورد رقص, نه هر کس آن را به لینک گریس یا معنویت اجازه دهید به تنهایی فکر می کنم از آن به عنوان یک حرفه ای. آن است که infamously مترادف با مشکوک میله یا نوار باشگاه است.

رقص قطب ریشه می تواند ظاهرا ترسیم Mallkhamb هند ورزشی ورزش که در آن مردان خم بدن خود و انجام stunts در اطراف ثابت قطب و یا حتی اجرای برنامه های سیرک در چین است.

در اواخر 1800s آن برچسب به عنوان یک “عجیب و غریب بین المللی رقص’ قبل از ظهور آن به عنوان یک نفسانی رقص در باشگاه نوار در اوایل قرن 20th. در ’80s, رقص قطب شروع به ترکیب حرکت ورزشی و در ’90s یک زن کانادایی برای اولین بار از ایجاد قطب آموزش تصویری برای استفاده در تمرینات تناسب اندام.

بیش از دهه گذشته تکامل آن به یک فرم هنری و محبوبیت خود را به عنوان یک جریان اصلی شکل از ورزش در سراسر جهان است که به تدریج در حال افزایش است.

در واقع در ماه اکتبر 2019, رقص رسما به رسمیت شناخته شده به عنوان یک ورزش جهانی انجمن بین المللی فدراسیون ورزشی و ممکن است تبدیل به یک ورزش المپیک نیز هست.

چرخش راه خود را به یک حرفه ای غیر متعارف

“من احساس می کنم یک میل طبیعی به این هنر و تناسب اندام فرم” اعلام Aarifa قبل از اینکه من کامل سوال من در مورد اینکه چرا او را انتخاب قطب رقص.

اما وحی که او هیچ پس زمینه در هر ورزش یا بند است و هرگز برداشته وزن می آید به عنوان یک شگفتی است. “این است که زیبایی در مورد رقص; هیچ پیش شرط” او خنده.

Aarifa را عطریست با رقص شروع شد و شش سال پیش زمانی که او بازدید او در پرت استرالیا است. او آمد در سراسر یک بروشور در مورد قطب کلاس های رقص و تصمیم گرفت تا آن را امتحان کنید. شده است وجود ندارد و به دنبال پس از.

“من خیلی مسخ توسط گرانش-هجوم کلاهبرداری و قدرت و فضل و انعطاف پذیری از مربیان که من تا به حال به ثبت نام برای این دوره حتی اگر من تا به حال هیچ دانش قبلی در مورد آن!”

آنچه به دنبال آن بودند مطبوع تمرینات در قطب و بسیاری از تمرین به استاد حرکت می کند. معلوم رقص در اطراف یک دستگاه راه بیشتر به چالش کشیدن از Aarifa پیش بینی کرده بود.

کبودی و سوختگی در بغل و کف دست گوساله و پاها به علت اصطکاک با فولاد ضد زنگ قطب و زخم از تمرینات تبدیل به یک امر روزمره.

اما نه یک بار همه مشکلات از جمله جلوگیری از او. “حس آزادی مثبت و توانمندسازی من تجربه بعد از هر کلاس یک ، زمانی که من برای اولین بار وارونگی (رفتن وارونه), من می دانستم که آن را دیگر فقط یک سرگرمی است. من می خواستم برای انجام این کار برای زندگی” او اشاره.

برای دو سال آینده Aarifa پژوهشگر بین او دیپلم در مشاوره و پیشرفته-سطح دوره در پرت.

با هر کلاس او تسلط او حرکت کردم قوی تر و انعطاف پذیر تر و توسعه یافته تر کنترل تعادل و استقامت. او حتی موفق به اجرای فوق العاده پیشرفته حرکت می کند مانند ” اژدها دم.’

“آن زمان من هفته برای یادگیری این حرکت آن را شامل بسیاری از قدرت خود را در پشت شانه ها و هسته خود را. که قطعا یک نقطه عطف می گوید:” Aarifa.

او به اتمام دوره از حرکت او از استودیو و در ادامه به آموزش از جاهای دیگر در تاسمانی سیدنی و اسپانیا. هنگامی که او بازگشت به بمبئی در سال 2016 اولین چیزی که او در خانه بود برای راه اندازی یک قطب به عمل روال.

“من فوق العاده سپاسگزار من و پدر و مادر که از من حمایت بدون قید و شرط. مادر من بود که مرا تشویق به ساخت یک مجموعه در صفحه اصلی. پس من شروع کردم اولین سرمایه گذاری کسب و کار از خانه من, استودیو,” او می گوید.

ریختن بازدارندگی & هنجارهای جنسیتی

در “قطب سوخته’, Aarifa را Juhu, استودیو, کلاس های در حال امیزش از حرکت سیال و ورزش.

“هر هفته تدریس میکنم حدود 60 نفر از دانشجويان با 8 ورودی های جدید. من قدیمی ترین دانش آموزان به پایان رسید سری (سطح) 5 و شروع با سری 6. به عنوان دانش آموزان من پیشرفت من خواهد شد اضافه کردن سطح بیشتر است.”

Aarifa شروع کلاس با دانش آموزان و ظرف یک ماه او آب گرفتگی با تماس از Mumbaikars که می خواست برای پیوستن به در.

او همچنین به رسانه های اجتماعی شهرت پس از او به نظر می رسد در ‘خلاق سرخپوستان’ Netflix بکشد نشان می دهد.

او در نهایت معطوف به یک استودیو و امروز کلاس هستند یک ضربه! بیش از چهار سال گذشته او آموخته است حدود 10000 دانش آموزان از تمام گروه های سنی (قدیمی ترین دانش آموز 50 سال!), انواع بدن ها و تناسب اندام سطوح.

برای Aarifa آموزش این هنر است که عمیقا لذت بخش نه تنها به خاطر او کمک می کند تا مردم خود را بهبود سطوح تناسب اندام, اما آن را نیز کمک کرد تا بسیاری از زنان از زمینه های مختلف ریخته و بدن خود را مربوط به ناامنی است.

بسیاری از دانش آموزان خود را به اشتراک گذاشته اند چگونه آنها خود را به دست آورد اعتماد به نفس و عزت نفس.

“تماس پوست با پوست بسیار ضروری است قادر به گرفتن قطب و اجرای اکثر حرکت بر روی آن است. من نیز شاهد بسیاری از زنان در آغوش بدن خود را در کل فرایند به دلیل چالش های است که بدن خود را به حال برای غلبه بر برای رسیدن به های مختلف گرانش-هجوم کلاهبرداری در قطب آوردن یک احساس تازه ای از اعتماد به نفس. همه اشکال و اندازه زیبا هستند” او سهام

Sayunkta او دانشجو, پژواک مربی او بود ، “من پیوست کلاس دو سال پیش برای دریافت مناسب. من رو هیچ واکنش از هر نوع. زمانی که من آپلود روزمره من در رسانه های اجتماعی همه من دریافت کرده بود قدردانی و بازخورد مثبت است. رقص به من آموخته که هیچ بزرگتر مانع از ذهن خود ما. من احساس می کنم مثل یک ملکه هر بار که من صعود در قطب” او ادعا میکند.

Kabir جین یکی دیگر از دانشجویان معتقد است قطب رقص است کمک به رشد شخصی در حالی که همچنین نگه داشتن او مناسب است. “زمان آن طول می کشد به کارشناسی کارشناسی ارشد یک حرکت و آن را نگاه آسان است. در حالی که داشتن صبر و پشتکار بسیار مهم است به همان اندازه مهم است به آن لذت ببرید در حالی که کاوش در مراحل جدید.”

جدای از کمک به زنان برای کشف توانایی های بالقوه خود و قوی تر او نیز شکستن کلیشه با مردان مانند Kabir.

“به گسترش این کلمه وجود دارد استعلام از پسران به عنوان به خوبی به یاد قطب و من خوشحال برای کمک به! چرا باید هر صنعت باید یک جنسیتی مانع ؟ من در حال حاضر اجرا co-ed کلاس به عنوان به خوبی. آن است که زیبا به رقابت سالم بین دختران و پسران است.”

Aarifa هرگز فکر نمی کردم که رقص چیزی بود که دنبال حرفه ای و در عین حال در اینجا او کمک مردم شناسایی و از بند باز کردن نقاط قوت خود را در راه بیش از یک. بنابراین وقتی که من از او بپرسید اگر رقص اتحادش را تغییر زندگی خود را در هر راه وجود دارد یک مکث قبل از او صحبت می کند.

“من نام تجاری ‘قطب سوخته’ به معنای ایجاد تغییر و تحول با کیفیت از اجازه دادن به یکی از نقاط قوت طریق درخشش مانند افزایش ققنوس. آموزش قطب بسیار پایه و تجربه لذت بخش برای من است. وجود دارد یک حس اجتماعی که مردم از اقشار مختلف جامعه گرد هم می آیند برای به اشتراک گذاشتن مبارزات خود را و جشن پیروزی خود در قطب است.”

با مردم مانند Aarifa در نظر گرفتن این اتهام را غیر متعارف حرفه به جریان اصلی این اجتناب ناپذیر است که سالها اجتماعی مطبوع و هنجارها به آرامی آینده لغو شد. و این است که همیشه چیز خوبی است.

شما می توانید به دنبال Aarifa را در سفر حماسی از رقص در اینجا.

همه تصاویر شده از منابع Aarifa.


همچنین بخوانید: “من را انتخاب کنید به من’: دیدار Eshan Hilal یک رقصنده شکم بر خلاف هر گونه دیگر دیده اید


ویرایش شده توسط Gayatri Mishra

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>