“روز از زندگی ما’ هفتگی پیش نمایش بازی: بن & Ciara عروسی شامل مواد منفجره تعجب

روز از زندگی ما هفتگی پیش نمایش بازی نشان می دهد که وجود خواهد داشت برخی از درام در سالم در طول هفته آینده.

در تازه منتشر شده, تبلیغی, آن را در نهایت بن وستون (Robert Scott Wilson) و Ciara بردی (ویکتوریا Konefal) روز عروسی. این زن و شوهر شده اند با عجله به برنامه ریزی عروسی با توجه به اینکه خیلی مشتاق به شروع زندگی خود را با هم. اما به نظر می رسد که این جفت ارز در یک انفجاری تعجب آنچه تعیین شد به بهترین روز زندگی خود را.

در این کلیپ Ciara دیده می شود راه رفتن پایین راهرو در او خیره کننده لباس شب سفید و بلند انتهایی حجاب. او تا به حال سابق پدر Rafe هرناندز (جالینوس گرینگ) بر بازوی او و نگاه به overjoyed فکر ساخت بن شوهرش در گذشته است.

همه از زن و شوهر و دوستان و اعضای خانواده در حضور در کلیسا به عنوان آنها با خوشحالی به تماشای عروس او را از ورود به محراب. اما کمی تند و زننده است تعجب مخفی در کلیسا به عنوان دوربین کاهش به یک بمب فقط منتظر رفتن است.

طرفداران دیدن بن به دنبال شیک در لباس رسمی خود را به عنوان او می اندازد برخی از سفید شیرینی در عشق از زندگی خود و ورزشی بشاش لبخند بر روی لب های او.

Ciara سپس سراسیمه برای دیدار با شوهر آینده اش در انتهای راهرو به عنوان بزرگ چوبی درهای کلیسا بسته پشت سر او در حالی که شیرینی در ادامه به سقوط. کلیپ سپس ناگهان محو به سیاه و سفید ترک بینندگان به تعجب که چه نوع از فاجعه در فروشگاه برای خود و عزیزان این هفته است.

به عنوان بسیاری از بینندگان می دانید بن و Ciara شده اند با داشتن مشکل پس از مشکل وقتی که می آید به برنامه ریزی عروسی و بسیاری از اشتباهات به نظر می رسد منجر به Ciara ندیمه کلر بردی (اولیویا رز کیگان).

آن را قطعا به نظر می رسد که کلر می تواند در پشت بمب است که به احتمال زیاد برای صدمه زدن و یا حتی کشتن برخی از محبوب سالم شهروندان است.

البته تا به حال طرفداران زیادی برای گفتن در مورد این تیزر در بخش نظرات این پست.

“این عروسی که من منتظرش بوده ام! ما دیده ایم بن وستون های بادا** دختر نجات او از اعدام اما…. ما هرگز دیده می شود Mrs Ciara بردی وستون نجات شوهرش…من اینجا هستم برای آن! بیایید gooooooo!” یکی پیرو نوشت.

“خیلی هیجان زده برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در هفته آینده. امیدوارم بن یا Ciara صدمه دیده است نیست اگر بمب خاموش می رود. و یا هر کسی دیگری مانند کلر شاید” دیگر اعلام کرد.

“فکر می کنم که آن را تمام شده دو سال پیش در آن رها شده و سوخته کابین اکنون که سفر پیشرو ما و آنها را به محراب… نگاه تا چه حد بن و Ciara آمده اند” یک سوم نظر به عنوان خوانده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>