“روز از زندگی ما’ اخلال گران: Rafe مواجه اوان بن می گوید: خداحافظی

روز از زندگی ما اخلال گران برای روز شنبه, مارس 28 نشان می دهد که طرفداران را ببینید برخی بسیار شدید و عاطفی صحنه های بازی را به پایان هفته در سیلم.

با توجه به گزارش اخیر توسط صابون هاب بینندگان را به عنوان دیده بان Rafe هرناندز (جالینوس گرینگ) مواجه اوان فریرز (براک کلی) در مورد پس زمینه خود را. Rafe در حال حاضر می داند که اوان اتحادش را تغییر نام خود را از مسیحی Maddox اما آنچه که او نمی داند این است که او را همچنین پدر اردن Ridgeway را (Chrishell Stause), پسر دیوید و به احتمال زیاد کسی که به قتل اردن.

رویارویی منجر خواهد شد Rafe به این باور است که چیزی وجود دارد بسیار کردن در مورد اوان و در حالی که این وضعیت نقش بن وستون (Robert Scott Wilson) خواهد بود در زندان هزینه های خود را در چند ساعت گذشته از زندگی با پدرش کلاید وستون (جیمز نی) قبل از اعدام.

بن در حال حاضر در زندان به قتل اردن. با این حال او اعلام بی گناهی خود را پس از او بازداشت شد. متاسفانه به نظر می رسد و زمان اجرا است که او را به اعدام یک جنایت است که او مرتکب نشده بود.

بن و کلاید را به اشتراک بگذارید احساسی خداحافظ با هم و اگر چه آنها هرگز پدر و مادر باید پیوند می خورند در طول چند ماه گذشته در حالی که پشت میله های زندان با هم. کلاید حتی در معرض خطر خود آزادی برای کمک به بن فرار.

در جای دیگر در سالم بن دختر Ciara بردی (ویکتوریا Konefal) را دریافت کنید برخی از اطلاعات در مورد اردن قاتل. او و Rafe خواهد هر دو را نگه عمده قطعات پازل, اما آنها قادر به قرار دادن آنها را با هم در زمان صرفه جویی بن ؟

اخلال گران نشان می دهد که Ciara نمی خواهد به زندان در زمان برای متوقف کردن اعدام و بن خود را دریافت کنید تزریق کشنده. او حتی بنا به گزارش دیدن زندگی خود فلش قبل از اینکه چشم خود را فقط قبل از او flatlines.

در ضمن استفانو DiMera ادامه خواهد داد به علت هرج و مرج در Steve Johnson (Stephen نیکولز) بدن است. استفانو بگویید جاستین Kiriakis (Wally Kuth) که او نمی خواهد بازگشت Kayla بردی (مری بث ایوانز) به او با خیال راحت مگر اینکه او می تواند پیدا کردن یک راه برای ارز خود را برای مارلینا ایوانز (Deidre Hall).

این خواهد بود که ظالمانه درخواست توسط استفانو که از جان گذشته برای پیدا کردن یک راه برای ترک Salem با مارلینا که او با وسواس برای چند دهه. اما جاستین نیز تقلا برای دریافت Kayla از استفانو مجلسی زنانه.

شاید روز از زندگی ما بینندگان را ببینید جاستین با استفانو و یا شاید حتی یک تله برای او با استفاده از مارلینا به عنوان طعمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>