“روز از زندگی ما’ اخلال گران: مارلینا به دنبال کمک برای نجات جان, Xander تلاش برای احیای مگی

روز از زندگی ما اخلال گران برای پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 نشان می دهد که وجود خواهد داشت مقدار زیادی به بحث در مورد به عنوان صابون رول از طریق یک هفته دیگر.

با توجه به گزارش های صابون Hubطرفداران می توانند انتظار برای دیدن دکتر مارلینا ایوانز (Deidre Hall) به شدت به دنبال کسی برای کمک به او به شوهرش جان سیاه (دریک Hogestyn) از چنگال ارفیوس موسیقی دادن و شاعر.

ارفیوس موسیقی دادن و شاعر گرفته جان گروگان است و در حال حاضر خواستار آن است که مارلینا پرداخت 10 میلیون دلار باج دریافت او را به عقب. ارفیوس موسیقی دادن و شاعر قصد دارد برای استفاده از آن پول به ربودن نوه اش دوید و او را سالم به او بالا می برد.

اگر چه مارلینا شد و هشدار داد که پلیس او را تبدیل به دوستان نزدیک او امید بردی (Kristian آلفونسو) و استیو جانسون (Stephen نیکولز) برای کمک به. سه نفر را با تدبیر و برنامه ریزی به جان برگشت و امیدوارم تصرف ارفیوس موسیقی دادن و شاعر در این فرآیند است.

در ضمن Zoey سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن Rafe هرناندز (جالینوس گرینگ) که او می تواند اعتماد با دیوید. Zoey هیجان زده است برای رسیدن به او را می دانم کمی برادرزاده اما Rafe خواهد بود نگران است که او ممکن است تا خوب با وجود این واقعیت است که او به تازگی به او گفتم آن ارفیوس موسیقی دادن و شاعر و اوان (براک کلی) که ناشی از تصادف رانندگی که منجر به کشته شدن آدرین Kiriakis (Judi ایوانز) و سارا هورتون (Linsey گادفری) کودک دختر, میکی.

در جای دیگر در سالم Xander Kiriakis (Paul Telfer) است با عجله به Statesville امید گفتن مگی هورتون (سوزان راجرز) که در او نیست کسی که باعث تصادف و در زمان دو گناه زندگی می کند. اما او را پیدا کنید او بی توجه پس از اقدام به خودکشی.

Xander خواهد بود از جان گذشته برای کمک به مگی و سعی خواهد کرد همه چیز را در قدرت خود را برای احیای او. مگی شده است نوع به Xander و این دو باید با تشکیل یک اتصال بیش از سال گذشته است. او خواهید بود را ویران کرد زمانی که او می بیند که او سعی به گرفتن زندگی خود را به دلیل یک وضعیت است که او در بازی بخش بزرگی در.

علاوه بر این دکتر Kayla بردی (مری بث Evans) خواهد شد برخی از اخبار تکان دهنده برای دوست پسر جاستین Kiriakis (Wally Kurth) و پسرش سانی (فردی اسمیت).

Kayla اطلاع رسانی خواهد شد دو مرد که آن را نه مگی که مسئول کشتن جاستین اواخر, همسر, Adrienne. او را به آنها توضیح دهید که ارفیوس موسیقی دادن و شاعر و اوان دارو مگی امید, آدم ربایی برای باج پول از شوهرش ویکتور (جان آنیستون).

اما آنها را به تصادف و چپ مگی در صحنه را سرزنش. روز از زندگی ما طرفداران به احتمال زیاد دیدن جاستین و سانی بود حیرت زده و رها با این خبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>