“روز از زندگی ما’ اخلال گران: Lani توضیح می دهد که به الی, Ciara تمایل به زخمی بن

روز از زندگی ما اخلال گران برای روز شنبه, مه 7 سال 2020 نشان می دهد که وجود خواهد داشت برخی, بزرگ, درام, را یک هفته دیگر در سیلم.

با توجه به گزارش اخیر توسط صابون Hubطرفداران می توانند انتظار برای دیدن Lani قیمت (Sal Stowers) و الی گرانت (sputnik us Archey) به اختلاف نظر در مورد Lani کمک کریستن DiMera (Stacy Haiduk) فرار از پلیس.

به عنوان بینندگان را به یاد داشته باشید آن بود که کریستن چاقو ویکتور Kiriakis (جان آنیستون) پس از او داشت و او و Xander (Paul Telfer) که روشن نوزاد دختر, راشل, ایزابلا با سارا هورتون (Linsey گادفری) کودک ساخته شده و او بر این باورند که دخترش مرده بود.

اگر چه کریستن دوست بردی سیاه (Eric Martsolf) اعتراف به جرم ویکتور بعد بیدار شد و گفت: الی بود که کریستن که در واقع چاقو او را در قفسه سینه. الی بلافاصله شروع به دنبال کریستن و مشکوک است که Lani کمک دوست خود را جست و خیز سالم به منظور جلوگیری از دستگیر شدن.

روز جمعه Lani را توضیح دهد به الی چرا او کمک کرد کریستن گفتن او را که او می خواست کریستن به این فرصت را به پیدا کردن پدر و مادر و این چیزی است که او هرگز به انجام پس از خود به پسر دیوید ابراهیم درگذشت غم انگیز در هنگام تولد.

در ضمن Ciara بردی (ویکتوریا Konefal) را شوکه خواهد کرد زمانی که او تصادفا بر او پسر بن وستون (Robert Scott Wilson) زدم و ضرب و شتم تا در گاراژ که در آن او کار می کند.

Ciara خواهد شد کمک به بن به سلامت اما این جفت ارز خواهد بود بسیار مشکوک از مردان که در حمله بن و اعتقاد داشتند که او استفان DiMera را lookalike جیک (برندن Barash).

Elswhere در سالم Xander بازدید خواهد کرد ویکتور با یک خبر بد. Xander بگویید عمویش که همسرش مگی هورتون Kiriakis (سوزان راجرز) می داند حقیقت در مورد همه چیز.

Xander مجبور شد برای گفتن مگی در مورد نوزاد سوئیچ و این واقعیت که ماشین تصادفی است که او ایجاد می شود در حالی که رانندگی مست در نهایت به کشته شدن نوه اش. او همچنین گفت که او بود که سارا پرید پایین با کودک و Victor شده بود با ضربات چاقو توسط کریستن.

در ضمن سارا طرح به سکوت رکس بردی (Kyle لودر) و نگه داشتن کمی راشل برای خود او خواهد ضربه گیر. کریستن به سارا و او را در هیچ چیز متوقف به دخترش, بازگشت, حتی اگر او به احتمال زیاد می تواند درک درد که سارا احساس در لحظه.

روز از زندگی ما بینندگان را به عنوان دیده بان سارا طرح unravels بیشتر بود و او ممکن است به دنبال در پایان خط برای او زمان با دختر بچه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>