“روز از زندگی ما’ اخلال گران: Kayla است وحشت توسط رولف جدیدترین طرح اوان خود را نشان می دهد راز

روز از زندگی ما اخلال گران برای پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 نشان می دهد که این هفته شروع خواهد شد با برخی از درام هیجان انگیز برای طرفداران برای لذت بردن از.

با توجه به گزارش اخیر توسط صابون هاب بینندگان را به عنوان دیده بان Kayla بردی (مری بث Evans) همچنان گروگان توسط دکتر رولف (ویلیام Utay) به دستور استفانو DiMera معروف به استیو جانسون (Stephen نیکولز).

Kayla سعی خواهد کرد برای دریافت رولف صحبت کردن و لاف زدن در مورد او چگونه منتقل استفانو جوهر به استیو بدن به طوری که او می تواند یاد بگیرند که او می تواند امید را احتمالا با عشق از زندگی خود را به. این فرایند ممکن است نتیجه معکوس.

در طول مکالمه رولف را wickedly پیچ خورده ایده. استفانو شده است پس از جان گذشته برای به دست آوردن عشق زندگی اش مارلینا ایوانز (Deidre Hall) در کنار او است که او خواهد بود مایل به انجام هر چیزی. در حال حاضر به نظر می رسد که رولف ممکن است بر این باورند که او می تواند انتقال مارلینا جوهر به Kayla بدن به ظاهر قرار دادن استفانو و مارلینا و استیو و Kayla با هم.

Kayla خواهد بود وحشت توسط ایده و او به احتمال زیاد خواهید به سعی کنید رایگان خودش از دکتر رولف چنگال قبل از آن خیلی دیر شده و او و مارلینا برای همیشه از دست داده.

در ضمن طرفداران را نیز به عنوان دیده بان Ciara بردی (ویکتوریا Konefal) همونطور امید گرفتن بن وستون (Robert Scott Wilson) اعدام متوقف شده است. بن به اعدام محکوم شده است برای قتل خواهر خود اردن Ridgeway (Chishell Stause) اما یک مرد بی گناه.

در حال حاضر که Ciara می داند که اوان فریرز (براک کلی) است کسی که در واقع کشته اردن و پدر نوزاد پسر دیوید او همه چیز را او می تواند امید توقف اعدام است.

در جای دیگر در سالم اوان که نام واقعی نازل شده بود مسیحی Maddox خواهد نشت جرات سانی Kiriakis (فردی اسمیت). اوان را جلو و یک تفنگ در سانی و به او بگویید همه چیز در مورد هویت واقعی خود را و ارتباط با اردن است.

علاوه بر این, جاستین Kiriakis (Wally Kurth) خواهد بود از کوره در رفته به عنوان او تلاش می کند برای نجات Kayla از استفانو. استفانو خواستار 10 میلیون دلار و مارلینا ایوانز در ازای Kayla زندگی اما جاستین نمی خواهید برای دیدن مارلینا صدمه دیده است. او را به نوبه خود به مارلینا شوهر جان سیاه (دریک Hogestyn) برای کمک به.

روز از زندگی ما بینندگان را به عنوان دیده بان این جفت ارز ممکن است سعی کنید به شکل یک طرح توجیهی نه تنها صرفه جویی در مارلینا و Kayla بلکه تصرف استفانو و بازگشت استیو جانسون در این فرآیند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>