“روز از زندگی ما’ اخلال گران: جیک نتایج آزمون DNA در Allie باعث می شود Rafe پیشنهاد

روز از زندگی ما اخلال گران برای چهار شنبه, جولای 2, 2020 نشان می دهد که هرج و مرج ادامه خواهد داد و در سالم به عنوان هفته شروع به باد کردن.

با توجه به گزارش اخیر توسط صابون Hubطرفداران می توانند انتظار برای دیدن جیک لامبرت (برندن Barash) و گابی هرناندز (Camila Banus) در نهایت به برخی از پاسخ در مورد هویت خود را. DNA نتایج آزمون هستند و جفت را پیدا خواهد کرد اگر جیک واقعا گابی را مرده فرض شوهر, Stefan DiMera.

بیننده ممکن است به یاد داشته باشید که جیک به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن بیش از یک سال پیش هنگامی که او شروع به پریدن کرد در مقابل یک گلوله به معنای برای مادر خود را. گابی تصمیم گرفتند تا او را از حمایت از زندگی و اهدای قلب خود را به یک بیمار جولی ویلیامز (سوزان Seaforth هایس).

اما وقتی که جیک نشان داد تا در سالم اوایل سال جاری با استفان چهره گابی نمی تواند کمک کند اما بر این باورند که کسی که استفان زندگی کرده بود و به او بازگشت. او تلاش برای متقاعد کردن جیک اما او نمی خرید هر چیزی او گفتن او را.

در حال حاضر این جفت ارز را پیدا خواهد کرد که نتایج آزمون DNA و این می تواند همه چیز را تغییر دهید. یا جیک واقعا استفان و او باید به شکل از چگونه می توانید خاطرات خود را به عقب و یا او را یک انیمه برای گابی مورد علاقه ، اگر جیک نمی Stefan بسیاری از طرفداران بر این باورند که او می تواند خود را برادر دوقلو است.

Days of Our Lives star Camila Banus.
  Johnathan Leibson / گتی ایماژ

در ضمن جیک مادر ویویان Alamain (لوئیس Sorel) خواهد بود کاملا شوکه شده برای یادگیری در مورد جیک. او را حیرت زده کرد زمانی که او می بیند و حتی ممکن است قادر به ارائه برخی از بینش به چرا و چگونه او ممکن است می آیند تا در سیلم.

ویویان پسر او را دوست داشت بسیار زیاد بود و او را ویران کرد هنگامی که او درگذشت. او مجبور به ترک شهر با توجه به دلایل قانونی اما نشان داد و برگشت تا این هفته به منظور سقوط Lani قیمت (Sal Stowers) و الی گرانت (sputnik us Archey) عروسی به امید گرفتن انتقام برای او دیر است.

در جای دیگر در سالم بن وستون (Robert Scott Wilson) و Ciara بردی (ویکتوریا Konefal) خواهد بود حیرت زده به یاد بگیرند که Ciara لباس عروسی آسیب دیده بود. این جفت ارز خواهد شد و در نهایت بر این باورند که کلر بردی (اولیویا رز کیگان) ممکن است آسیب دیده اند و آنها را به مقابله با او در مورد وضعیت.

در نهایت Allie هورتون (لیندسی آرنولد) را باید جلسه دیگری با سابق خود را گام به پدر Rafe هرناندز (جالینوس گرینگ). Allie خواهد شد و سپس Rafe غیر منتظره ارائه خواهد شد که به احتمال زیاد او را ترک کرد. Allie می خواهد Rafe به اتخاذ فرزند متولد نشده و او را فقط به تصمیم گیری او را در ارائه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>